تبلیغات
وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز - مطالب آبان 1395
با سلام ، ورود شمارا به وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز خوش آمد میگویم ..لطفا با نظرات ارزنده خود ما را در هرچه بهتر نمودن این وب سایت یاری نمائید
همایش دهیاران شهرستان جوانرودبرگزارشد


همایش دهیاران شهرستان جوانرود با موضوع توسعه روستایی واقتصادمقاومتی درجوانرودبرگزارشد.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، بخشدارمرکزی جوانرود با بیان اینکه  توسعه روستایی یکی از مهمترین مباحث توسعه پایداراست گفت:  اگربه روستاها توجه نکنیم و تحقق توسعه روستایی را نادیده بگیریم باید چندین برابر هزینه برای آسیب های ناشی از مهاجرت جمعیت روستایی به شهرها متحمل شویم.
فرزادپرگرافزود:شکاف های اجتماعی ،فقر ، حاشیه نشینی وآسیب های موجوددر جامعه را نتیجه نبودبرنامه ریزی  درست ومهاجرت از روستاها به شهراست.
وی اظهارداشت : مهاجرت روستائیان بیشتر به حاشیه شهرها وشرایط نامناسب ودرنهایت بروز آسیب های اجتماعی و تحمیل هزینه های اقتصادی واجتماعی است وبه کرامت انسانی آسیب می رساندوباید هزینه های زیادی برای مقابله با آنها صرف کرد.  بخشدارمرکزی جوانرودخاطرنشان کرد:اگرنتوانیم  روستاها راتوسعه دهیم ، این چرخه همچنان ادامه دارد وهرچه هزینه کنیم نتیجه ای ندارد. پرکز افزود: پتانسیل های زیادی در زمینه های مختلف در روستا وجوددارد که باید از آنها بهره بردوبا استفاده از این پتانسیل ها باید زمیته توسعه همه جانبه روستاها فراهم کنیم. وی یادآورشد: به همین خاطر توسعه روستایی از اولویت های دولت تدبیر وامیداست وطی سه سال گذشته تمام توان خودرا دراین راستا به کارگرفته است.

درادامه کارشناسان در رابطه با راهکارهای توسعه روستایی واقتصادمقاومتی مطالب بیان کردند.
تاریخ : پنجشنبه 27 آبان 1395 | 12:33 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
آموزش های فنی و حرفه ای یکی از ارکان مهم تحقق اقتصاد مقاومتی استمدیرکل فنی و حرفه ای استان کرمانشاه، با اشاره به توسعه مراکز فنی و حرفه ای در سطوح مختلف جامعه شهری و روستایی گفت: آموزش های این سازمان یکی از ارکان مهم اقتصاد مقاومتی است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، داوود ناصری امید در آیین افتتاح آموزشگاه آزاد روستای 'بیاشوش' از توابع بخش مرکزی شهرستان جوانرودکه با حضور معاون فرماندار ، بخشدارمرکزی وجمعی از ادارت واهالی روستای فوق افزود: آموزش هایی که ما در فنی و حرفه ای به کارآموزان ارایه می کنیم کمک به اقتصاد خانواده در کنار مشاغل دیگر است و درصددیم این آموزش ها را به سمت روستاها سوق دهیم. وی به موفقیت های آموزش های فنی و حرفه ای و نمایشگاه های صنایع دستی و بومی و محلی در روستای زردویی شهرستان پاوه اشاره کرد و گفت: با تدابیر مسوولان و علاقه مندی مردم در روستای بیاشوش نیز با ارایه آموزش های فنی و حرفه ای، تامین مربی و تجهیز کارگاه و مواد اولیه به اقتصاد و اشتغال خانواده ها کمک می کنیم.
مدیرکل فنی و حرفه ای استان کرمانشاه، با اشاره به موفقیت کارآموزان مراکز فنی و حرفه ای استان کرمانشاه در هفدهمین المپیاد ملی مهارت خاطرنشان کرد: یکی از این موفقیت ها توسط دختر 16 ساله جوانرودی کسب شده که توانست در این المپیاد در رشته گرافیک مقام دوم و مدال نقره کشوری را بدست آورد و به چهل و چهارمین المپیاد جهانی مهارت که در امارات برگزار می شود، دعوت شده است. ناصری امید یادآور شد: از تیم بیست و یک نفره استان کرمانشاه که به المپیاد ملی مهارت دعوت شده بودند، 12 نفر مدال طلا، نقره و دیپلم افتخار کسب کردند. وی از مردم و مسوولان خواست برای ایجاد انگیزه در سایر اقشار مختلف جامعه، نخبگان را مورد حمایت های معنوی و تشویق قرار دهند.مدیرکل فنی و حرفه ای استان کرمانشاه، در پایان با بیان اینکه جوانرود تنها شهرستانی است که فضای آموزش های فنی و حرفه ای ندارد، گفت: آمادگی داریم از فضای مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان به صورت دو منظوره هم برای خواهران استفاده کنیم.
بخشدار مرکزی جوانرود نیز با اشاره به پتانسیل های روستاها برای مهارت آموزی و ایجاد اشتغال گفت: باید بر توانمندی ها و پتانسیل ها در حوزه روستاها نگاه ویژه ای داشته باشیم.
فرزاد پرگر، آموزش را نوعی سرمایه گذاری دانست و افزود: فراگیری آموزش از جمله مهارتی نقشی مهم در شکوفایی اقتصاد دارد زیرا با داشتن مهارت، افراد می توانند وارد عرصه اقتصادی شوند.تاریخ : پنجشنبه 27 آبان 1395 | 12:31 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
نشست شورای مهارت واشتغال در جوانرود برگزارشد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، با حضور مدیرکل فنی وحرفه ای استان وتعدادی از ادارات شهرستان نشست شورای مهارت واشتغال در فرمانداری جوانرود برگزارشد .
در این نشست فرماندار جوانرود با اشاره به نقش آموزش های فنی و حرفه ای برای ایجاد اشتغال گفت: مهارت آموزی اولویت اساسی در ایجاد اشتغال پایدار است.
آرش لهونی افزود: شهرستان جوانرود پتانسیل های زیادی برای اشتغال دارد که بایستی تمام دستگاه‎ها با هم افزایی، همکاری و شناخت توانمندی‎های موجود در حوزه های گردشگری، صنایع دستی، تولیدات و محصولات محلی زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنند.
وی با بیان اینکه طرحهایی در جوانرود اجرا شده که می تواند در ایجاد زیرساخت ها برای رونق گردشگری شهرستان موثر باشد، اظهار داشت: سالیانه یک میلیون گردشگر از این شهرستان دیدن می کنند اما به علت نبود زیرساخت نتوانسته ایم به نحو مطلوب از این فرصت استفاده کافی را ببریم. لهونی در ادامه به اشتغال بانوان اشاره کرد و یادآور شد: طرحهایی برای اشتغال بانوان در دست اجراست که می تواند نقش موثری در اشتغال آنان داشته باشد.
رییس اداره فنی و حرفه ای شهرستان جوانرود نیز به عملکرد این مرکز در هفت ماه سپری شده از سال جاری اشاره کرد و گفت: این مرکز توانسته 68 هزار نفر ساعت آموزش و 396 دوره آموزشی برگزار کند.
شفیع ویسی افزود: همچنین در این مدت این مرکز توانسته خدمات مشاوره ای و هدایت آموزشی را به 500 نفر از مراجعه کنندگان و کارآموزان ارایه و آزمون های تئوری و عملی را برای 400 نفر برگزار کند که 250 نفر از آنان موفق به دریافت گواهینامه مهارت شده اند.
وی اظهار داشت: مرکز فنی و حرفه ای شهرستان جوانرود پنج کارگاه ثابت شهری و یک کارگاه سیار روستایی دارد و در کنار این کارگاه ها سه آموزشگاه آزاد به کارآموزان آموزش های فنی و حرفه ای ارایه می کنند.تاریخ : پنجشنبه 27 آبان 1395 | 12:22 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
بازدید فرماندارجوانرود از ستاد سرشماری این شهرستانآرش لهونی فرماندار جوانرود از ستاد سرشماری این شهرستان بازدید وضمن قدردانی از فعالیت دست اندرکاران امر سرشماری در جریان آخرین روندسرشماری دراین شهرستان قرارگرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، معاون فنی واجرایی سرشماری نفوس ومسکن شهرستان ضمن تشکر وقدردانی از همکاری وهمراهی مسئولان شهرستان به وِیژه فرماندار جوانرودگفت: تا صبح امروز(23 آبا نماه) بیش از 85 درصد خانوارها ی این شهرستان به صورت حضوری سرشماری شده است.
محمدعلی قاسمی افزود: تاکنون 20 هزارو925 خانواردرشهرستان جوانرود سرشماری شده اند.
وی تعداد کدآماری خانوارهای شهرستان جوانرود را  چهار هزارو179 مورد،همچمین تعدادمکان های فهرست شده این شهرستان را 24 هزارو852 مورد اعلام کرد.
قاسمی تعداد جمعیت غایب در این شهرستان هنگام مراجعه ماموران سرشماری را حدودیکهزارو107خانوار عنوان وخاطرنشان کرد: خانوارهایی که در زمان حضور ماموران آمارگیر غایب هستند، می توانند از طریق تلفن ستاد سرشماری که داخل منازل آنها قرار می گیرد، برای تکمیل روند سرشماری خانوار خود با دفتر این ستاد تماس بگیرند.
وی یادآورشد: تاکنون هیچگونه مشکل و مانع خاصی در روند اجرایی سرشماری نفوس و مسکن در این شهرستان رخ نداده و سرشماری حضوری با برقراری امنیت کامل ماموران آمارگیر به نحو مطلوبی در حال اجرا است.
یادآور می شود : 21 مامور آمارگیر اطلاعات  شهرستان جوانرود را در مرحله دوم سرشماری حضوری نفوس و مسکن که از 28 مهرماه آغاز و تا 28 آبانماه ادامه دارد، دراین شهرستان ثبت می کنند.
براسا س برآوردمرکز آمارایران پیشی بینی می شودجمعیت شهرستان جوانرودبیش از 80 هزارنفرباشد.تاریخ : یکشنبه 23 آبان 1395 | 02:05 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
امام جمعه جوانرود : علما سرمایه‌های ارزشی جامعه هستند

امام جمعه جوانرود به نفش علما در هدایت جامعه اشاره کرد وگفت : علما سرمایه‌های ارزشی و معنوی جامعه هستند و همواره با علم همراه با عمل خود ثابت کردند که هدایت‌گر مردم بوده و می‌توانند زمینه ایجاد تحول را در جامعه فراهم کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، ماموستا ملا احمد فخری درخطبه های نمازجمعه این هفته جوانرود با بیان اینکه علما از قدرت نفوذ و تکیه بر ارزش‌های معنوی در سطح جامعه برخوردار هستندافزود: این قدرت نفوذ می‌تواند سدی در مقابل همه هجمه‌ها و تهدیدهای دشمنان اسلام ومسلمین به شمار آید. خطیب جمعه جوانرودیادآورشد: امروز روحانیون ما باید عامل، سازنده، مفید و موثر باشد و اسلام را با رفتار و گفتار خودشان معرفی کند. امام جمعه جوانروددر ادامه به انتخابات اخیر آمریکا اشاره کرد وگفت: برای ما فرقی نداردچه کسی رییس جمهورامریکا باشد. ماموستا ملا احمدفخری افزود: سیاست ها ودشمنی های آمریکا  علیه ملت ایران اسلامی با تغییر قدرت کم یا زیادنمی شود. وی اظهارکرد: با این تغییر وتحولات شیطان بزرگ لحظه ای دست ازدشمنی با ایران برنمی دارد.خطیب جمعه جوانرودخاطرنشان کرد: نامزد های ریاست جمهوری آمریکا تمام واقعیت ها برای جهانیان برملا کردند.
ماموستا ملا احمد فخر ، در پایان مردم را به تقوی الهی وپرهیز از گناه ومعصیت دعوت کرد.تاریخ : جمعه 21 آبان 1395 | 04:04 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
فرماندار جوانرود : نقش آموزش عا لی درتوسعه همه جانبه هرکشوری نقشی بدون جایگزین است

فرماندارجوانرود در جلسه تودیع ومعارفه دانشگاه پیام نوردر سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزارشد به نقش آموزش عالی در توسعه همه کشور اشاره کردوگفت: نقش آموزش عالی برکسی پوشیده نیست ونقش آموزش عا لی درتوسعه همه جانبه هرکشوری نقشی بدون جایگزین است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، آرش لهونی افزود: جامعه ای می تواندثروتمندباشد که تولید وخواسته علمی داشته باشد.
وی با بیان اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی اقدامات خوبی در توسعه آموزش عالی انجام گرفته است خاطرنشان کرد: در کنارتوسعه دانشگاهها نباید از کفیت آموزشی آن هم غافل باشیم
لهونی به استعدادهای جوانان منطقه اورامانات در قبولی دانشگاهها اشاره وخواستار جذب نخبگان بومی در مراکز علمی ودانشگاهی منطقه شد.
رییس دانشگاه پیام نوراستان کرمانشاه نیز گفت: 20 هزاردانشجو در  14 مرکزدانشگاه پیام نور این استان  مشغول تحصیل هستند.
دکتربهمن سعیدی پور افزود: همچنین 500 همیار اداری و200 مدرس حق التدریسی با دانشگاه پیام نوراستان کرمانشاه همکاری می کنند.
وی به اهداف دانشگاه پیام نور اشاره کردواظهارداشت: ارتقای سطح علمی و گسترش عدالت آموزشی از اهداف دانشگاه پیام نور است واین دانشگاه محتوای آموزشی وکیفیت قابل قبولی دارد.
سعیدی پور با بیان اینکه امکانات وکیفیت آموزشی مراکز دانشگاهی پیام نور در سراسرکشوریکسان است یادآورشد: امکانات وکفیت آموزشی دانشگاه پیام نور شهرستان استان کرمانشاه کمتراز شیراز واصفهان نیست.

در پایان از خدمات دکتر مصطفی جوانرودی نجلیل شد و حمید رضا جلیلیان به عنوان مسئول اموراجرایی دانشگاه پیام نورجوانرودمعرفی شد.
یادآورمی شود:مصطفی جوانرودی نیز به عنوان مشاوردانشگاه پیام نور استان کرمانشاه دراموربین الملل در زمینه راه اندازی دوره های خارج کشور وعضوشورای پژوهشی دانشگاه پیام نوراز سوی رییس دانشگاه پیام نوراستان کرمانشاه معرفی شد.تاریخ : پنجشنبه 20 آبان 1395 | 12:32 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
رزمایش الی بیت المقدس درجوانرودبرگزارشدرزمایش الی بیت المقدس (شهدای مدافع حرم ) با حضورگردان های حوزه های مقاومت بسیج سپاه جوانروددر اردوگاه قدس این شهرستان برگزارشد.
فرماندارجوانروددراین رزمایش با تقدیر از فرماندهان سپاه ناحیه  وبسیجیان این شهرستان در راستای برگزاری این رزمایش گفت: برگزاری چنین رزمایشی باعث تقویت بینه دفاعی وآمادگی بسیجیان می شود.
آرش لهونی با بیان اینکه بسیج یک نیروی قدرتمندومقتدربرای کشوراست افزود: تدبیرامام راحل (ره) وعشق وعلاقه مردم به ایشان باعث شکل گیری این نیرو درکشورشد.وی یادآورشد: نقش بسیج دردفاع از کشورنقشی بی بدیل وبدون جایگزین است.

فرمانده سپاه ناحیه جوانرودنیزگفت : این رزمایش به مدت دو روز با هدف بالا بردن توان رزمی و فرهنگی بسیجیان برگزار شد.
سرهنگ فرامرز باوندپورافزود: دراین دو روز (13 و14 ) آبان ماه برنامه هایی همچون آموزش ، کلاس توجیهی ، اجرای عملیات تاخیری ، امدادونجات ،انجام تاکتیک دورادور، کنترل معابر ورودی شهرها و جاده های اصلی و حفاظت از مراکز حساس و مهم  مورد تمرین گردان های بیت المقدس قرارگرفت.
وی رزمایش  بیت المقدس را فرصتی برای نمایش اقتدار بسیجیان عنوان کرد واظهارداشت : علاوه برماموریت های فرهنگی بسیج بالا بردن آمادگی وتوان رزمی بسیجیان ضروری است.

لازم به ذکر است : در این رزمایش امام جمعه ، فرماندار ومسئولان ادارات شهرستان حضور داشتند.

تاریخ : جمعه 14 آبان 1395 | 12:10 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان درجوانرود
راهپیمایی یوم الله 13 آبان با حضور اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان و دانشجویان امروز پنجشنبه در شهرستان جوانرود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، آحادمختلف مردم شهرستان جوانرود به ویژه دانش آموزان و دانشجویان خشم و نفرت خود را از استکبار جهانی به نمایش گذاشتند.
 مردم این شهرستان با حضور حماسی در آیین ضد استکباری یوم الله 13 آبان با نمایش خشم و نفرت انقلابی خود علیه استکبار جهانی بر مواضع اصولی خود و آرمان های شهدا و امام راحل (ره) تاکید کردند.
شرکت کنندگان باسردادن شعارهایی علیه آمریکا، اسراییل، استکبار جهانی و حمایت از انقلاب اسلامی و رهبری خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی، آمریکا و اسراییل غاصب نشان دادند.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانروددر این آیین با گرامیداشت یوم الله 13 آبان به تشریح وقایع این روز پرداخت و گفت: 13 آبان یادآور حماسه‌های جاودان در تاریخ پرافتخارایران اسلامی است.
حجت الاسلام سجادکریمی افزود: 13 آبان به نماد بروز وظهورحقیقت جبهه انقلاب ومقاومت دربرابراستکباروامریکا تبدیل شده است ، وبه همین نباید به آن نگاه صرف تاریخی داشت که دارای آغاز وپایانی است.
وی اظهارداشت : بلکه بایدآن را به مثابه حقیقت فرهنگ انقلاب اسلامی دانست که در حیات سیاسی واجتماعی تک تک ایرانی ها ومسلمانان ساری وجاری است.
مسئول حوزه نمانیدگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانرودخاطرنشان کرد: گرامی‌داشت چنین روزی فرصتی ارزشمند برای نسل امروز است که با مرور تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی درس‌ها بیاموزد و با گام‌های استوار خود این راه را ادامه دهد.
حجت الاسلام کریمی یادآورشد: لازم است نسل جوانمان که همانند نسل جوان انقلاب 57 هستند با دشمن ونظام سلطه واستکبا آشنا کنیم وگوش به فرمان امام ورهبرمان باشیم،  که راهش همان راه امام راحل (ره ) است.
درپایان قطعنامه راهپیمایی قرائت که با تکبیرحاضرین تاییدشد،سپس پرچم آمریکا به آتش کشیدند.تاریخ : جمعه 14 آبان 1395 | 01:01 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
نشست برنامه ریزی سیزدهم آبان در جوانرود برگزارشدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ،نشست هماهنگی وبرنامه ریزی گرامیداشت 13 آبان روزه مبارزه با استکبار جهانی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا با حضور ادارات شهرستان در فرمانداری جوانرودتشکیل شد.
معاون فرماندارجوانرودگفت:  13 آبان یادآورسه واقع مهم  درتاریخ معاصرایران است. کمال شهسواری با اشاره به مناسبت های این روز مهم افزود: در 13 آبان رویدادهای بزرگی شامل تبعید امام ( ره )، شهادت دانش آموزان بی دفاع به دست رژیم سفاک شاهنشاهی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام رقم خورده است که درجای خود دارای اهمیت خاص است .
وی با تاکید بر ضرورت حضور اقشار مختلف مردم در مراسم راهپیمایی روز 13 آبان امسال اظهارداشت: با توجه به روحیه انقلابی و استکبار ستیزی که از مردم  جوانرودسراغ داریم انتظار داریم امسال نیز مانند سال های گذشته با شکوه هر چه بیشتر در  این راهپیمایی بزرگ شرکت کنند.
شهسواری یادآورشد: با حضور و مشارکت یکپارچه اقشار مختلف مردم خداجو ، شهید پرور، آزاده و شریف شهرستان جوانرودو شرکت پررنگ دانش آموزان و دانشجویان مراسم راهپیمایی یوم ا... سیزده آبان روز پنجشنبه ساعت 9:30صبح از میدان مولوی به سمت میدان بسیج شهر جوانرود برگزار خواهدشد.تاریخ : سه شنبه 11 آبان 1395 | 12:11 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
اجرای مانور پدافندغیرعامل در مدارس جوانرودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ،مانور پدافند غیرعامل  با پیش فرض حمله هوایی با حضور مسئولان ودستگاههای مرتبط در دبستان حضرت فاطمه (س) شهرستان جوانرودبرگزارشد.

معاون فرماندارجوانرود دراین مراسم با بیان اینکه پدافند غیرعامل ماهیتی پیشگیرانه و بازدارنده دارد، گفت: منظور از پدافند غیرعامل، تمامی اقدامات غیر مسلحانه‌ای است که موجب افزایش بازدارندگی و کاهش آسیب‌پذیری، تداوم فعالیت‌های ضروری، ارتقای پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابل تهدیدهای طبیعی و غیر طبیعی درونی و بیرونی است.
کمال شهسواری افزود: آموزش و پرورش به‌عنوان یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین نهادهای فرهنگی جامعه نقش اساسی در نهادینه کردن فرهنگ پدافند غیرعامل در سطح جامعه را برعهده دارد. وی اظهارداشت :پدافند غیرعامل  درمدارس باید جدی گرفته شود.
رییس جمعیت هلال احمرستان جوانرودنیز گفت: هدف از برگزاری این مانور آشنایی دانش آموزان با مسئله پدافند غیرعامل و آمادگی در برابر تهدیدات دشمن و حوادث و سوانح است.
رحیم سبحانی تبارافزود: با رعایت اصول پدافند غیرعامل می‌توان آسیب‌ها و خطرهای گوناگون طبیعی و غیرطبیعی که آموزش و پرورش را تهدید می‌کند، به حداقل رساند.

   دراین مانور نحوه پناهگیری صحیح ، نحوه خروج ازکلاس ها وساخنمان ، حفظ آرامش درحین بروز حوادث، نحوه حمل مصدوم ، نحوه پانسمان ،جلوگیری از خونریزی ، آتل بندی وسی پی آربه دانش آموزان آموزش داده شد. و همچنین یگان های امدادی از جمله نیروهای هلال احمر، آتش نشانی، نیروهای نظامی و انتظامی، بهداشت ودرمان، اورژانس، دانش آموزان و جمعی از مسوولان شهرستان جوانرود حضور داشتند.تاریخ : سه شنبه 11 آبان 1395 | 12:09 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
آغاز المپیاد ورزشی درون مدرسه ای درجوانرود

سومین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با حضورمعاون فرماندار جوانرود وجمعی از مسئولان به صورت نمادین  در دبستان حضرت فاطمه (س) این شهرستان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، در ابتدای این مراسم دانش آموزان درقالب تیم های مختلف ورزشی در رشته هایی همچون بسکتبال ، دو میدانی ، شطرنج واسکت در مقابل جایگاه رژه رفتندوسوگندنامه ای توسط یکی از دانش آموزان قرائت شد.
معاون فرماندارجوانرودگفت: ورزش و تندرستی با هم ارتباط تنگاتنگی دارند که لازم است در جامعه به این بخش مهم توجه ویژه شود. کمال شهسواری برترویج فرهنگ ورزشی در جامعه تاکیدکرد.
مدیرآموزش وپرورش جوانرودنیزگفت: المپیاد ورزشی درون مدرسه با هدف ترویج فرهنگ ورزش،استعداد یابی ، ایجاد انگیزه ورزشی و نشاط در بین دانش آموزان و معلمان در مدارس ، هدایت دانش آموزان به سوی رشته های ورزشی تخصصی در مدارس اجرا می شود.
محمودداوودزاده  با اشاره به نقش ورزش به ویژه ورزش های همگانی در سلامت افرادجامعه افزود: با توجه به اینکه زیر ساخت های لازم برای ورزش کردن دراین شهرستان فراهم شده است ترویج فرهنگ ورزش کردن یک اقدام ضروری است.

تاریخ : یکشنبه 9 آبان 1395 | 12:56 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
ثبت نام انترنتی پنج هزارو598 خانوارجوانرودی درسرشماری نفوس ومسکن
معاون فرماندارجوانرودگفت: پنج هزارو598 خانوارجوانرودی با 20 هزارو630نفرجمعیت درسرشماری نفوس ومسکن به صورت انترنتی ثبت نام کرده اند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، کمال شهسواری دربازدید از ستاد سرشماری عمومی نفوس ومسکن شهرستان جوانرود افزود: این تعدادخانواربا مراجعه به سایت سرشماری نفوس ومسکن با موفقیت ثبت نام کرده اند.
وی اظهارکرد: سرشماری حضوری از 28 مهر شروع وتا 28 آبان ادامه دارد، 21 آمارگیر باهمکاری ادارات ودستگاههای اجرایی مشغول سرشماری خانوارهای این شهرستان هستند.
شهسواری یادآورشد: براساس برآوردمرکز آمارایران پیش بینی می شودجمعیت شهرستان جوانرود بیش از80 هزارنفرباشد.


تاریخ : دوشنبه 3 آبان 1395 | 01:48 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
مدیر جدید اداره آب وفاضلاب روستایی شهرستان جوانرود معرفی شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، با حضور فرماندار شهرستان جناب ‏آقای لهونی ومسئولان آب وفاضلاب استان کرمانشاه در فرمانداری این شهرستان ، کیکاوس ‏عزیزی نصب بعنوان مدیر جدید اداره آبفار شهرستان جوانرود معرفی واز خدمات کامران ‏احمدی مدیرسابق این اداره تجلیل وقدردانی شد .‏


تاریخ : دوشنبه 3 آبان 1395 | 01:46 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
با حضور جناب آقای لهونی فرماندار دلسوز شهرستان جوانرود ، فینال مسابقات فوتبال جوانان استان بین تیمهای جوانرود و سنقر به میزبانی شهرستان جوانرود برگزار گردید که در پایان تیم جوانرود با نتیجه سه بر دو سنقر را شکست داد.

تاریخ : شنبه 1 آبان 1395 | 12:33 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
همایش پیاده رویی خانوادگی درجوانرودبرگزارشدبه مناسبت  گرامیداشت هفته تربیت بدنی وورزش همایش پیاده رویی خانوادگی  روز جمعه درشهرستان جوانرودبرگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، این همایش  روز جمعه (30 مهرماه)  از ترمینال  ثلاث باباجانی به سمت اداره ورزش وجوانان شهرستان برگزارشد
شرکت کنندگان دراین همایش 3 کیلومتری ترمیال ثلاث باباجانی تا  اداره ورزش وجوانان راپیمودند.  درادامه این برنامه ورزشی به 60 نفر از شرکت کنندگان به قیدقرعه جوایزنفیسی اهدا شد.
رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان جوانرودگفت: این همایش با همکاری اداره ورزش وجوانان ، شهرداری وشورای اسلامی شهرجوانرودبرگزارشد. محمدمحمدی افزود: دیداربا امام جمعه ، غباروبی گلزارشهدا ، تجلیل از قهرمانان ومدال آوران ومیزبانی مسابقات مناطق چهارگانه کارکنان اداره کل ورزش وجوانان را از دیگربرنامه های شهرستان جوانرود درهفته تربیت بدنی است.  وی هدف از برگزاری این همایش  ایجاد روحیه نشاط وشادابی  ، ارتقای سلامت مردم وترویج ورزش همگانی عنوان کرد.تاریخ : شنبه 1 آبان 1395 | 12:31 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2
لطفا از دیگر صفحات نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • مطالعه مقالات