تبلیغات
وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز - مطالب مرداد 1395
با سلام ، ورود شمارا به وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز خوش آمد میگویم ..لطفا با نظرات ارزنده خود ما را در هرچه بهتر نمودن این وب سایت یاری نمائید
بازدید فرماندار جوانرود از تعدای از ادارات سطح شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، فرماندار جوانرود ضمن بازدید از جمعیت هلا احمر از کلاسهای درحال برگزاری این جمعیت وانبار وامکانات وتجهیزات آن اداره بازدید وبر حفظ آمادگی سازمانهای امدادی واعضای ستاد بحران برای رویارویی با حوادث واتفاقات احتمالی تاکید کرد.
آرش لهونی  پیشگیری وآموزش های امدادی به مردم ،در راستای کاهش تلفات وخسارات ناشیاز بلایای طبیعی موثردانست و افزود: تلاش شودبا آموزش های عمومی از طریق رسانه ها ی جمعی وبرگزاری دوره های اموزشی وتخصصی  توسط هلال احمر ودستگاههای امدادی مردم اطلاعات اولیه را با حوادث واتفاقات کسب وبا امدادوکمکهای اولیه آشنا شوند.
رییس جمعیت هلال احمرشهرستان جوانرودنیز از برگزاری دوره های مختلف مقدماتی وتخصصی در طول سال توسط جمعیت هلال احمرخبرداد.رحیم سبحانی تبارافزود:جمعیت هلال احمراین شهرستان به غیز از روزهای تعطیل هرروز برای داوطلبان دوره های آموزشی برگزارمی کند. وی به برگزاری دوره آموزشی امدادوکمک های اولیه که درحال برگزاری است اشاره وهدف ازبرگزاری این دوره را تحقق شعارهر خانواده ایرانی یک امدادگرعنوان کرد.وی اظهارداشت : این دوره اموزشی به مدت 10 روز برای 25 نفر از داوطلبان خواهردر حال برگزاری است. رییس جمعیت هلال احمرشهرستان جوانرودخاطرنشان کرد:شرکت کنندگان دراین دوره آموزشی با کمک های اولیه واهداف آن، اصول ایمنی وقانونی درکمک های اولیه، روش های مواجهه با مصدوم ،خفگی ها ،احیای قلبی _ریوی،خونریزی ،پانسمان ،آسیب های استخوانی (مفصلی وعضلانی)، بانداژ،آتل بندی ، حمل مصدوم ،فوریت های پزشکی ،مسومیت ها (نیش وگزش وگازگرفتگی)، سوختگی ها وآسیب های ناشی از گرما وسرما آشنا می شوند


تاریخ : پنجشنبه 28 مرداد 1395 | 10:25 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
فرماندارجوانروداز ادارات آب شهری وروستایی بازدیدکرد.

به گزارس روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، آرش لهومی دراین بازدید ضمن تشکراز زحمات مجموعه پرسنل این ادارات، مدیریت صحیح وتوزیع عادلانه آب درشهروروستا تاکید کردباتوجه به گرمای هوا وکمبودآب باید با برنامه ریزی صحیح تلاش شوداز منابع آب شهرستان استفاده صحیح بهینه شود.
تاریخ : پنجشنبه 28 مرداد 1395 | 01:55 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
بازدید فرماندار از شبکه بهداشت ودرمان و بخش های مختلف بیمارستان حضرت رسول (ص) جوانرودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، فرماندارجوانرود ازشبکه بهداشت ودرمان و بخش های مختلف بیمارستان حضرت رسول (ص ) جوانرود از جمله بخش کودکان بستری در این بخش بازدید وضمن عیادت ازآنان در جریان نحوه ارائه خدمات رسانی به بیماران قرارگرفت. آرش لهونی با تشکر از زحمات مدیر وپرسنل بیمارستان ومجموعه شبکه بهداشت ودرمان جوانرودتاکیدکرد: در کنارارائه خدمات بهداشتی ودرمانی به موقع وبا کیفیت به بیماران، رعایت تکریم ارباب رجوع وبرخوردمناسب با مهربانی وگشاده رویی با بیماران وهمراهان آنان از اهمیت ویژه ای برخورداراست. وی یاداورشد: تکریم ارباب رجوع در همه دستگاههای اداری موردتاکیداست  اما تکریم ارباب رجوع در مراکز درمانی واداراتی ونهادهایی که در حوزه خدمات اجتماعی وحمایتی فعالیت می کنند به دلیل شرایط  خاص مراجعین ووضعیت روحی آنان باید بیشترموردتوجه باشد.

رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جوانرود نیز در این بازدید گزارشی از وضعیت بیمارستان حضرت رسول (ص) وخدمات رسانی در حوزه بهداشت ودرمان شهرستان را ارائه نمود . دکتر حسین محمدی گفت: با توجه به اینکه روزانه  بیش از 800 نفر از خدمات پزشکان متخصص این بیمارستان بهره مند ودرماه نیزنزدیک به 15 هزار نفر خارج از بستری وعمل جراحی دراین درمانگاه ویزیت می شوند. وی افزود: درماه نیز بیش از9 هزارنفر به بخش اورژانس بیمارستان مراجعه واز خدمات آن بهره مندمی شوند. دکترمحمدی اظهارداشت : تکریم ارباب رجوع وجلب رضایت مشتری ازارزش های بیمارستان حضرت رسول (ص)  جوانروداست. رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جوانرودخاطرنشان کرد: این بیمارستان با 90 تخت فعال و23 متخصص وبا بخش های مختلف درخدمت مراجعه کنندگان است.

درادامه فرماندارجوانرود از بلوک زایمان در حال احداث این بیمارستان نیز بازدیدکرد.رییس بیمارستان حضرت رسول جوانرودگفت: این بلوک زایمانی در زمینی به مساحت 400 مترمربع واعتبار 7 میلیاردریال وبا 95 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است. دکتر حسینی افزود: با احداث این بلوک زایمانی  تعداد بلوک های زایمانی از یک بلوک به هشت بلوک افزایش می یابد که می تواند خدمات بسیارخوبی  به بخش زنان وزایمان این بیمارستان ارائه دهد
تاریخ : چهارشنبه 27 مرداد 1395 | 11:23 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
آغاز ثبت‌نام اینترنتی از ماموران سرشماری نفوس و مسکن در استان کرمانشاه


معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه گفت: افرادی که داوطلب شرکت در سرشماری سال‌جاری به عنوان مامور آمار هستند، باید در سامانه s95.sci.org.ir ثبت‌نام کنند.

 مژگان نمکیان اظهار داشت: سامانه ثبت‌نام نیروی انسانی هشتمین طرح نفوس و مسکن در استان کرمانشاه آغاز به‌کار کرده است.

 معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه با بیان اینکه این ثبت‌نام تا 25 شهریورماه سال‌جاری ادامه دارد، افزود: به منظور جذب نیروی انسانی در راستای اجرای طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن همزمان با سراسر کشور سامانه s95.sci.org.ir توسط مرکز آمار ایران برای ثبت‌نام از متقاضیان در نظر گرفته شده است.

وی از افرادی که متقاضی همکاری با دفتر آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه هستند خواست به سامانه ذکر شده مراجعه و فرم درخواست را پر کنند و گفت: افرادی که داوطلب شرکت در این سرشماری به عنوان مامور آمار هستند، باید در سامانه اینترنتی ثبت‌نام کنند.

این مسؤول گفت: متقاضیان پس از ثبت‌نام منتظر باشند که بر اساس اولویت‌بندی‌هایی که در برنامه کاری است با آن‌ها تماس گرفته شود و پس از تماس، مصاحبه حضوری برگزار می‌شود.

نمکیان خاطرنشان کرد: با شرکت در کلاس‌های آموزشی نکات لازم به متقاضیان در این راستا ارائه می‌شود و پس از آن‌ها آزمون کتبی از داوطلبان گرفته می‌شود که بعد از موفقیت برای برگزاری عملیات میدانی سرشماری نفوس و مسکن اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه سرشماری سال‌جاری در 2 مرحله انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: مرحله نخست از سوم تا 24 مهر‌ماه است که در این مرحله برای نخستین بار سرشماری به صورت اینترنتی از طریق سامانه sarshomari95.ir اجرا می‌شود.

نمکیان مرحله دوم سرشماری را به صورت عملیاتی میدانی از 25 مهرماه تا 25 آبان‌ماه اعلام کرد و ادامه داد: در این مرحله اطلاعات خانوارها توسط فرد آمارگیر جمع‌آوری شده و به صورت اینترنتی در سامانه ثبت می‌شود، اما کسانی که پیش از این در سامانه اینترنتی اطلاعات خود را وارد کرده‌اند  فقط کد رهگیری را به فرد آمارگیر ارائه دهند.


زمان ثبت‌نام متقاضیان در سامانه سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395

        95/06/01  لغایت  95/06/25
 
 •  زمان اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395
        95/07/25  لغایت 95/08/25


 •   موارد ستاره دار (*) به معنای آن است که تکمیل آن اجباری بوده و تکمیل سایر موارد اختیاری است. 

 

       1. نکات مهم قبل از ورود به سامانه ثبت نام :

 • اطلاعات مندرج در شناسنامه، شماره ملی و کد پستی 10 رقمی محل اقامت.
 • فایل تصویر پرسنلی (تمام رخ) با حجم حدکثر 60 کیلو بایت در قالب JPG .
 • فایل مدارک : شامل آخرین مدرک تحصیلی، صفحه اول شناسنامه(درصورت توضیحات صفحه ی دارای توضیح)، وکارت ملی.
 •  فایل مشخصات کاری و تجربی در قالبdocx،pdf ،doc برای کلیه متقاضیان.
 • شماره تلفن همراه.
 • نشانی پست الکترونیکی( (E-mail .
 • شماره حساب یکی از بانک‌های عضو شتاب و صرفاً متعلق به فرد متقاضی باشد.


      2. نکات مهم هنگام ‌ثبت نام‌ در سامانه: 

 • موافقت متقاضی با شرایط و ضوابط ثبت‌نام جهت همکاری الزامی است.
 • تعیین نام استان، نام شهرستان و آشنایی با زبان محلی شهرستان محل کار، کلید ورود به صفحه اطلاعات فردی است.
 •  به خاطر داشته باشید، پس از دریافت کد رهگیری، تغییر اطلاعات فردی ثبت شده امکان‌پذیر نمی‌باشد.
 • اگر متقاضی از ادامه ثبت‌نام منصرف شد، می‌تواند با دکمه انصراف از برنامه خارج شود.
 • به منظور سهولت در تکمیل اطلاعات، در هر صفحه امکان رویت سه گزینه راهنما، چاپ و تماس با ما وجود دارد.
 • ثبت‌ شماره تلفن همراه، یکی از روش‌های موثر در ارتباط سامانه با متقاضی خواهد بود. لذا درج این شماره اجباری است.
 •  ثبت شماره تلفن ثابت فرد متقاضی به همراه 2 شماره ثابت دیگر برای مواقع ضروری و اطلاع‌رسانی لازم می‌باشد. 
     3ـ نکات مهم پس از ثبت‌نام در سامانه:
 • پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام، سامانه به متقاضی یک کد رهگیری (رمز عبور) اختصاص خواهد داد و از این به بعد سامانه، متقاضی را به شماره ملی 10 رقمی و کد رهگیری خواهد شناخت. لذا نسبت به حفظ و نگهداری آن کوشا باشید.

 

        4-نکات مهم دیگر: 

 • بهترین حالت برای مشاهده سامانه ،استفاده از مرورگر IE 7 به بالا و با وضوح تصویر 768*1024 می باشد.
 • در صورتی که سامانه وارد مرحله بعدی نشد، تنظیمات ذیل در مرورگر انجام پذیرد: 
 •  در قسمت Tools> Internet Options>Security>Trusted Sites>Sites آدرس سایت را وارد کرده و دکمه Add را بزنید
 • کد رهگیری نسبت به  بزرگ وکوچک  بودن حروف حساس می باشد .
 • قبل از شروع ثبت نام بایستی صفحه کلید خود  را در حالت انگلیسی قرار دهید.تاریخ : سه شنبه 26 مرداد 1395 | 01:38 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
آیین گرامیداشت سا لروز ورودآزادگان به میهن اسلامی در جوانرودبرگزارشدآیین گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با حضورمردم ومسئوولان درشهرستان جوانرودبرگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چوانرود ، رییس بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان جوانرودگفت: گرامیداشت ۲۶ مرداد ،  تکریم یک روز ملی و تجلّی یک حماسه است. امان الله وطن دوست افزود: سالروز ورود آزادگان به آغوش میهن اسلامی،  یکی از برجسته‌ترین و  شاخص ترین فرازهای تاریخ ملت ایران است که باید همه ساله گرامی داشته شود. وی با تاکیدبرجایگاه والای شهدا ،آزادگان ورزمندگان اظهارداشت: آزادگان در طول اسارت خود با شکنجه های مختلف جسمی، روحی و روانی مواجه بوده و رنجها و مشقتهای زیادی را متحمل شده اند که هنوز تاثیرات آن بر بسیاری از این عزیزان باقی است.
یکی از روحانیون دردفتر مسئول حوزه نمایندگی تیپ انصالرسول جوانرود نیزبا بیان اینکه آزادگان با صبر وبردباری برای نظام وکشورافتخارآفردیدندگفت: ملت ما باید قدر این عزیزان را بدانندوبه آنان افتخارکنند. حجت الاسلام سیدهادی شاهمحمدیافزود: باید نسل چهارم انقلاب را با این آزادگان و بازماندگان دوران دفاع مقدس آشنا کنیم که چگونه ماه‌ها شکنجه‌ها را تحمل کردند ولی از آرمان‌های امامشان کوتاه نیامدند. وی اظهارداشت : دیروز دشمن به مرزهای ما حمله می کردو امروزبه مغزهای ما تا بتواندمارا از اهداف اسلام وانقلاب بازدارداما دشمن کور خوانده وملت بصیر ما هوشیارتر از انان در جنگ نرم عمل خواهندکرد.در ادامه پساز اجرای چندبرنامه متنوع فرهنگی از آزادگان سرافراز این شهرستان تجلیل شد.شهرستان جوانرود30 آزاده سرافراز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.


تاریخ : سه شنبه 26 مرداد 1395 | 01:04 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
بخشدارمرکزی جوانرود:توسعه روستاها در گروهمکاری مردم ومسئوولان استبخشدارمرکزی جوانرودگفت: توسعه وآبادانی روستا در گروهمکاری مردم ومسئوولان است.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، فرزادپرگر در بازدیداز روستاهای این بخش گفت: دولت در حد امکانات و اعتبارات پیگیری مسائل و مشکلات و رفع نیازهای ضروری مردم است ولی باید همچنان مردم فهیم با مشارکت در زمینه های مختلف برای انجام کارها بر حسب ضرورت همراهی داشته باشند .وی با تاکیدبرحل مشکلات روستائیان اظهارداشت:در بازدیدمستمر از روستاها باحضور دهیاروشوراها مشکلات روستا ها باجدیت پیگیری خواهدشد.بخشدارمرکزی جوانرودبه پیگیری مشکلات آب های سطحی سیاران نهراب وچشمه پلورونکمیل پارک کودک روستای ده رش نهراب اشاره وخاطرتشان کرد:در مجموع برای تکمیل پارک وهدایت وآبهای سطحی این روستاها 200 میلیون ریال اختصاص یافته است.پرگرافزود: پارک کودک روستای ده رش نهراب با 50 درصدپیشرفت فیزیکی درحال اجرااست.وی یادآورشد:احداث پل ورودی وحل مشکلات آب شرب روستای علی آبادکهنه وپیگیری جوی آب وکانال کشی باغات بانی گلان نهراب در دستور کاربخشداری قرارگرفته است. بخش مرکزی جوانرود50 روستا دارد.تاریخ : سه شنبه 26 مرداد 1395 | 12:32 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
بررسی مسائل ومشکلات مسکن مهرجوانرود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، مسائل ومشکلات پروژه های مسکن مهر جوانرودبا حضورفرماندار، نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی مسئولان دستگاههای اجرایی واعضای هیت مدیره تعاونی های مسکن مهراین شهرستان بررسی شد.
فرماندارجوانرود دراین جلسه برتسریع در حل مشکلات مسکن مهراین شهرستان توسط دستگاههای خدمات رسان وتعاونی ها تاکیدکرد. آرش لهونی افزود:خدمت به مردم از اولویت کاری دولت بوده به طوری که خدمات ارائه شده به مردم در سال های اخیر کاملا محسوس بوده است.وی اظهارداشت: ما وهمه مدیران بایدآنچه در توان داریم برای خدمت به مردم بکارگیریم.
نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی نیز برحل مشکلات مسکن مهرتوسط ادارات خدمات رسان وتعاونی های مسکن مهرتاکیدکرد.دکترشهاب نادری با اشاره به پیگیری های فرماندارجوانرودبرای حل مسائل ومشکلات مسکن مهرافزود: بنده به نوبه خودم از پیگیرهای فرماندارجوانروددر راستای حل مشکلات مسکن مهرقدردانی می کنم.وی اظهارداشت : همه ما بنا به مسئولیتی که داریم باید تمام سعی وتلاش خودرا بکارگیریم.
مدیر راه وشهرسازی شهرستان جوانرودهم به پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکن مهراشاره کردوگفت: واحدهای مسکن مهراین شهرستان در فاز هلانی 2/98 درصددر فاز یک مولوی بیش از 95 درصدودرفاز دوم مولوی نیز 83 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.کاوان علیمرادی افزود: با توجه به پیشرفت فیزیکی ومیاز مردم ضروری است دستگاههای خدمات رسان در انجام کارتسریع کنند.شهرستان جوانرودیکهزارو600 واحدمسکن مهردارد.تاریخ : شنبه 23 مرداد 1395 | 02:36 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
مدیر جدید شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جوانرود معرفی شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، در مراسمی با حضور فرماندار ، نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه ، ضمن تقدیر از خدمات دکتر ژیلا منوچهری دکتر حسین محمدی به عنوان مدیر جدید شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جوانرود معرفی شد .
فرماندارجوانرود با اشاره به اهمیت بهداشت ودرمان گفت: یکی از دغدغه های دولت پرداختن به امرمهم بهداشت ودرمان وسلامت است.آرش لهونی افزود: طرح تحول نظام سلامت یکی از طرحهای مهم دولت تدبیروامیداست که در شهرستان جوانرودنیز دراین راستا پروژه ها واقدامات خوبی انجام گرفته است. وی ضمن تقدیر از خدمات دکترژیلا منوچهری برای حسین محمدی مدیرجدیدنیز آرزوی موفقیت کرد.
نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی نیزگفت: مجوز ودستور ایجاددانشگاه علوم پزشکی منطقه اورامات از وزیربهداشت ودرمان گرفتم که روند کاردر حال انجام است. شهاب نادری افزود : همچنین دستورجذب 40 پزشک متخصص برای بیمارستان های منطقه گرفته ام.وی اظهارداشت :تجهیزات وامکانات بهداشتی ودرمانی از دیگر مواردی است که دستورآن از وزیربهداشت، برای منطقه اخذ شده است که می تواندتحولی بزرگی درتوسعه بهداشت ودرمان منطقه اورامانات ایجادکند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه نیز با اشاره به گرفتن دستور وزیربرای ایجاددانشگاه علوم پزشکی منطقه اورامات گفت: ایجاد دانشگاه علوم پزشکی مستقل برای این منطقه خیروبرکتی برای استان به ویژه منطقه اورامات را به دنبال دارد. دکترشکیبا افزود: در تخصیص اعتبارات نیز اعتبارات خوبی برای منطقه اورامانات دیده شده است.وی اظهارداشت : در صورت معرفی زمین در تمامی مراکز وروستاهای شهرستان جوانرود مراکز بهداشتی ودرمانی احداث ومراکز فرسوده نیز تعمیر وبازسازی می شوند.شکیبا خاطرنشان کرد: 3 پایگاه بهداشتی ودرمانی در شهرستان جوانروددرحال اجراست. وی یادآورشد: با توجه به اعتبارات خوبی که به استان کرمانشاه اخنصاص یافته است برای احداث وبهسازی مراکز وپایگاههای بهداشت ودرمان جوانرود محدودیتی نداریم.تاریخ : شنبه 23 مرداد 1395 | 02:32 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
فرماندار جوانرود برضرورت تدابیر لازم برای پیشگیری از آتش سوزی های احتمالی این شهرستان تاکید کردفرماندارجوانرود برضرورت تدابیرلازم برای پیشگیری از آتش سوزهای احتمالی در مراتع وجنگل های این شهرستان تاکیدکرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، آرش لهونی در جلسه پیشگیری از آتش سوزی که در فرمانداری جوانرود برگزارشدافزود : کلیه دستگاههای اجرایی این شهرستان باید همچنان آمادگی لازم را برای پیشگیری از آتش سوزی های احتمالی تا پایان فصل آتش سوزی را داشته باشند.
رییس اداره منابع طبیعی شهرستان جوانرودنیزگفت:تاکنون آتش سوزی ها دراین شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 80 درصد کاهش داشته است. بهزادرستمی  افزود:امسال تنها دو مورد آتش سوزی سطحی در مراتع داشته ایم.  وی اظهارداشت در سال جاری 70 نفر از فعالان محیط زیست و20 دهیاری بنا به مصوبه ستادمدیریت بحران فرمانداری شهرستان به امکانات اطفای حریق مجهز شده اند.
یادآور می شود : شهرستان جوانرودبیش از 60 هزارو500 هکتاراراضی ملی ومنابع طبیعی داردکه از این میزان 47 هزارو925هکتارجنگل و12 هزارو666 هکتارمرتع است.تاریخ : پنجشنبه 21 مرداد 1395 | 09:21 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
کارگاه آموزشی پدافندغیرعامل درجوانرودکارگاه آموزشی یکروزه پدافندغیرعامل ویژه مدیران دستگاههای اجرایی درشهرستان جوانرودبرگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، شرکت کنندگان دراین دوره اموزشی بامباحثی همچون تعاریف واصلاحات پدافندغیرعامل ، انواع پدافندغیرعامل واهمیت آن ، جنگ سایبری ، زیستی وسلامت ولزوم توجه به پدافندغیرعامل آشناشدند.
فرماندارجوانرود درحاشیه این کارگاه آموزشی گفت : اهمیت پدافندغیرعامل برکسی پوشیده نیست وهمه مردم ومسئوولان باید آگاهی های لازم را دراین زمینه کسب کنند.آرش لهونی با بیان اینکه برگزاری دوره آموزشی در زمینه پدافندغیرعامل یکی از گامهای مهم در راه رسیدن به اهداف راهبردی پدافندغیرعامل است افزود:آگاه سازی مدیران وکارکنان دستگاههای اجرایی یکی از اهداف پدافندغیر عامل است.
مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری کرمانشاه نیز برضرورت آموزش وآگاه سازی مردم واجرایی شدن تدابیر ورهنمودهای مقام معظم رهبری درارتباط با پدافندغیرعامل تاکیدکرد.کیومرث رشیدی با اشاره به اهمیت جنگ سایبری افزود: همه ما باید آمادگی خودرا برای مقابله با توطئه ها وترفندهای دشمنان آماده کنیم. وی در ادامه به برگزاری دوره های آموزش پدافندغیرعامل اشاره واظهارداشت: تاکن.م برای 80 درصددستگاههای ادری ، نظامی وانتظامی استان دوره های آموزشی ویژه برگزارشده است.رشیدی یادآورشد: درراستای تحقق اهداف کلی پدافندغیرعامل 12 کارگرهدر استان کرمانشاه نشکیل وراه اندازی شده است.
تاریخ : سه شنبه 19 مرداد 1395 | 02:15 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
آیین  گرامیداشت روز دختردر شهرستان جوانرودبه مناسبت میلادبا سعادت حضرت معصومه (س) ودهه کرامت آیین گرامیداشت روز دختر در حسینیه سپاه ناحیه جوانرودبرگزارشد.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانرودبا تبریک ولادت کریمه اهل بیت ، روز دخترودهه کرامت گفت: این روزها ایامی مبارک وراه ومسیر اصلی برای همه ما مسلمانان است. حجت الاسلام سجادکریمی رعایت عفاف و حجاب از ویژگی های دختران مسلمان دانست و افزود: دختران جامعه ما می بایست با تاسی گرفتن از فاطمه معصومه (س) ایشان را الگوی زندگی خود قرار داده و در مقابل هجمه های فرهنگی دشمن بیاستند. وی با اشاره به نقش ارزنده حجاب اظهارداشت: دشمن درصدضربه زدن  به مقوله  حجاب وعفاف زنان مسلمان  بوده وما باید هوشیارانه واگاهانه مواظب توطئه های دشمنان باشیم وبا آن مبارزه کنیم. حجت الاسلام کریمی در ادامه با تبریک روز خبرنگارگفت: رسالت خبرنگاری رسالتی  بسیارمهم وسنگین است.وی یادآورشد: ما قدردان خبرنگارهستیم انشاالله خبرنگاران درجهت حرکت اهداف آرمان های نظام جمهوری اسلامی موفق باشند. در پایان از خبرنگاران شهرستان تجلیل شد.تاریخ : دوشنبه 18 مرداد 1395 | 10:27 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
تصفیه خانه شهرجوانرودبا 70 درصد پیشرفت فیزیکی درحا اجرا است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، طی سا ل های 94 و95 رونداجرایی پروژه تصفیه خانه جوانرود تسریع شده است.
 فرماندارجوانروددر بازدید از تصفیه خانه شهرجوانرودبا تقدیر از دست اندکاران اجرای این پروژه  بواسطه پیشرفت فیزیکی پروژه طی دوسال اخیرگفت: این پروژه یکی از پروژه های مهم شهرستان واز مصوبات سفرمقام معظم رهبری است که با اعتباری حدود120 میلیاردریال وبا پیشرفت فیزیکی 70 درصددر حال اجرا است.آرش لهونی افزود:پروژه تصفیه خانه شهرجوانرودعلاوه برایجاداشتغال وتوسعه کشاورزی وباغداری در اراضی پایین دست وهمچنین استفاده پسماندجهت ابیاری فضای سبز شهری موجب کاهش مشکلات زیست محیطی درمنطقه نیز خواهدشد.
مدیر امور آبفا جوانرود نیز گفت:پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهر جوانرود از پروژه های مصوب سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری می باشد . که در سال 1391 در زمینی به مساحت 4هکتار در جنوب شهر با اعتباری حدود 12میلیارد تومان با فرایند تصفیه لجن فعال (هوا دهی ممتد)برای جمعیت تحت پوشش در دوره اول 52300نفر و در دوره توسعه نهایی 87000نفر و به منظور حفظ محیط زیست ،کاهش آلودگی ،حفظ بهداشت عمومی و استفاده از پساب جهت آبیاری فضای سبز و اراضی کشاورزی احداث که با 70%پیشرفت در دست اجرا می باشد.
غفار صالحی افزود :در صورت تخصیص اعتبار تا پایان سال جاری پروژه فوق به اتمام خواهد رسید.
وی همچنین ار فرماندار  در خواست کردند جهت تکمیل شبکه های جمع آوری و خطوط انتقال فاضلاب در سطح شهر جوانرود که دردو سال اخیر پیشرفت قابل قبولی انجام گردیده که در کل 60%از شبکه ها انجام و خواستار حمایت و همکاری همه دستگاه های عضوی کمسیون حفاری جهت تسریح در اجرای ما باقی شبکه های مذکور در سصح شهر شدند.
تاریخ : دوشنبه 18 مرداد 1395 | 10:17 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
آیین تجلیل از خبرنگاران در جوانرودبرگزارشدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان جوانرودبا حضورفرماندار، شهردارواعضای شورای اسلامی شهر، رییس اداره فرهنگ وارشاداسلامی ، رییس دانشگاه پیام نوربرگزارشد.
 فرماندارجوانرودبا تبریک یادوخاطره شهید صارمی وشهدای خبرنگارگفت: خبرنگاران بخشی از نخبگان جامعه هستندکه صرفا عشق وعلاقه به حرفه خبرنگاری آنان را به این مسیرسوق داده است. آرش لهونی افزود: خبرنگاران نسبت به وقایع اطراف خودومشکلات اجتماع بی تفاوت نیستند.
شهردارورییس شورای اسلامی شهرجوانرودنیز با تیریک روز خبرنگاربه تمامی خبرنگاران اظهارداشتند: خبرنگاران قشری پویا ، فعال وزحمتکش هستندکه در راستای آگاهی بخشی به جامعه فعالیت می کنند.حسینعلی طهماسبی واحمدمحمدی با بیان اینکه خبرنگاران رسالت خطیر آگاهی بخشی به جامعه را برعهده دارند از خبرنگاران رسانه های مختلف خواستندبا اطلاع رسانی شفاف وبه موقع  در راستای اهداف اطلاع رسانی صحیح به جامعه تمام تلاش خودرا به کارگیرند.در ادامه خبرنگاران نیز به بیان دیدگاههای خودپرداختند.در پایان با هدایا ولوح تقدیر از خبرنگاران رسانه های مختلف خبری تجلیل شد.

تاریخ : دوشنبه 18 مرداد 1395 | 10:04 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
بازدید فرمانداراز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاها ی مسیرشروینه جوانرود
فرماندارجوانروداز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای مسیرشروینه بخش کلاشی این شهرستان بازدیدکرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، آرش لهونی گفت: این پروژه از پروزه های سفرمقام معظم رهبری بوده است که که در دهه فجر سال 94 عملیات اجرایی آن آغاز شده است. رییس اداره گاز شهرستان جوانرودنیز گفت:عملیات  گاز رسانی به روستاهای مسیر شروینه با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.علیرضا شیروانی افزود: این پروژه با  900/12 کیلومترپلی اتیلن و500/7 کیلومترشبکه توزیع سبب بهره مندی روستاهای مسیرشروینه از جمله علی آبادساسل ،گردک ، ده توت وشروینه از نعمت گاز می شود. لازم به ذکر است : تا سال 94 هیچ یک از روستاهای شهرستان جوانرود از تعمت گاز بهرمندنبوده اند. که دراین راستا انتقاد فرماندارجوانروددر سفر کاری استانداروقت در مورخه 16/3/93 قابل تامل  است که می توان به آن اشاره کرد: فرماندار جوانرود با انتقاد شدید از اینکه تاکنون هیچ یک از روستاهای این شهرستان از نعمت گاز برخوردار نشده اند بر تسریع در اجرای گاز رسانی به روستاهای شهرستان جوانرود تاکید کرد .شهرستان جوانرود حدود105 روستا دارد.تاریخ : دوشنبه 18 مرداد 1395 | 01:09 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
فعالیت دوباره پرورش ماهی سفیدبرگ جوانرود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، تولید در مرزعه های پرورش ماهی سفید برگ شهرستان جوانرودبا حمایت های فرماندارودیگر مسئوولان فعالیت خودرا آغاز کرده است.
آرش لهونی فرماندارجوانرودامروز به همراه جمعی از مسئوولان از روند فعالیت دوباره  پرورش ماهی سفیدبرگ جوانرودبازدیدکرد. متاسفانه فعالیت  پرورش ماهی سفیدبرگ  حدود 3 سال است که به دلایل مختلف تعطیل شده است . فعالیت این پرورش ماهی که دررونق گردشگری واقتصادشهرستان نقش بسزایی داردبا حمایت های فرماندارودیگرمسئوولان جانی دوباره گرفت. دراین راستا جلسه های متعددی برای برای راه اندازی این پرورش ماهی در فرمانداری جوانرودبا حضورکلیه ادارات مرتبط ، مدیران شیلات ودامپزشکی استان کرمانشاه در سال های 94و95 برای حل مشکلات پرورش ماهی های راکدشهرستان  برگزارشده است ونها یتا  منجر به ر
اه اندازی مجددپرورش ماهی سفیدبرگ که یکی  از پرورژه های موثردر جذب گردشگروصنعت گردشگری داردگردید. شهرستا ن جوانروددر حال حاضر با 6 مزرعه پرورش ماهی فعال  سالانه 400 تن  تولید ماهی قزال آلا دارد. شهرستان جوانرودبا 74 هزارنفرجمعیت در86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
تاریخ : یکشنبه 17 مرداد 1395 | 01:19 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2
لطفا از دیگر صفحات نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

 • مطالعه مقالات