تبلیغات
وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز - مطالب اسفند 1394
با سلام ، ورود شمارا به وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز خوش آمد میگویم ..لطفا با نظرات ارزنده خود ما را در هرچه بهتر نمودن این وب سایت یاری نمائید
هما یش پیشگیری از سرطان در جوانرودبرگزارشدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، همایش پیشگیری از سرطان با همت مرکز بهداشت شهرستان جوانرودوهمکاری انجمن حمایت از بیماران سرطانی (ساریژ ) در مجتمع فرهنگی هنری جوانرودبرگزارشد. رئیس شبکه بهداشت ودرمان  شهرستان جوانرودهدف از برگزاری این همایش را آموزش ، فرهنگ سازی وارتقای سطح آگاهی مردم برای پیشگیری از  بیماری سرطان عنوان کرد. دکترژیلا منوچهری افزود:با توجه به اینکه سرطان با میزان بروز ومرگ ومیر بالا  بار مالی  سنگینی بردوش سیسم بهداشت ودرمان وخانواده ها می گذارد خواستا ر برنامه ریزی وارتقای سطح آگاهی مردم برای پیشگیری از این بیماری شد. وی تصریح کرد: اگرچه در سال های اخیر با کیفیت خدمات درمانی  امیدهای تازه ای  در درمان قطعی  وطول عمر بیماران سرطانی پیدا شده است اما ارتقای سطح آگاهی  وتصحیح  الگوهای غلط زندگی بایدجدی گرفته شود.دکترمنوچهری یادآورشد: باید موضوع بیماری های سرطانی را به عنوان تهدید حوزه سلامت جدی گرفت وهدف گذاری و اقدامات اجرایی و فرهنگی موثر برای آن تعریف کرد. درادامه دکتر حق پرست  دکترای ژنتیک وگیاه شناسی در رابطه با سرطان وپیشگیری از این بیماری مطالب بیان کرد. همچنین تعدادی از بیماران بهبودیافته سرطانی نیز دراین رابطه به ایرادسخن پرداختند.


تاریخ : شنبه 22 اسفند 1394 | 12:16 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
فرماندارجوانرود: بر لزوم مشارکت همگانی در حفظ محیط زیست تاکید کردفرماندارجوانرودبر لزوم مشارکت همگانی در حفظ محیط زیست و فرهنگ سازی این حوزه تاکید کردوگفت: اهمیت محیط زیست برکسی پوشیده نیست.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ،  آرش لهونی در گردهمایی فعالان محیط زیست که با حضور فرمانداران اورامانات ، بخشداران ،مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه وائمه جمعه ودهیاران برگزارشدافزود: توسعه پایدار به معنای تقویت زیرساخت های انسان ساز در کنار منابع زیستی پایه است و توسعه به ارزش آلودگی زیستی هیچ فایده ای ندارد.وی تصریح کرد:وجودریزگردها وگردوغباروورودآن به محیط یکی ازمهمترین چالش های  غرب کشور وخصوصا منطقه اورامانات است . فرماندارجوانرودحفاظت از محیط زیست را یکی از مهترین برنامه های دولت تدبیر و امید عنوان و یادآورشد: اهمیت وتوجه به محیط زیست  برای همه اقشار جامعه ضروری است.
فرماندارپاوه نیز بااشاره به  نگرشهای مردم در گذشته وحال نسبت  به حفظ وحراست از  محیط زیست گفت: انقلاب دانایی در عرصه محیط زیست در اورامانات رخ داده است. پرویزایده پورافزود: گسترش روز افزون سمن ها و انجمن های محیط زیستی  و نقش و جایگاه ویژه و سازنده سازمان های مردم نهاددر حفظ محیط زیست در منطفه را نمونه ای از  این انقلاب دانایی است. وی با اشاره به تشکیل 10 سازمان مردم نهاددر شهرستان پاوه خاطرنشان کرد:افزایش تعدادسازمان های مردم نهاددر رابطه با حراست از محیط زیست نمونه دیگری از انقلاب دانایی در منطقه است. فرماندارپاوه یادآورشد:  امروزه محیط زیست ما دستخوش بحران هایی است که بایستی تک تک آحاد این ملت ازآن دفاع کنند. ایده پور خطاب به انجمن وفعلان محیط زیست گفت: این نهادها نسبت به محیطی که به ان فکر می کنند بایستی برنامه داشته باشند و با بیان مثالهایی از فعالیت های NGO ها در اروپا آنها را از تندروی در فعالیتهای محیط زیستی منع کردند و درخواست کردند که به مبحث «الیناسیون» ؛ آگاهی نداشتن از واقعیتها گرفتار نشوند.
 مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه هم حفظ و حراست از محیظ زیست ومنابع طبیعی را وظیفه همگانی دانست وگفت: همه باید برای حفظ و نگهداری محیط پیرامون خود تلاش کنیم چرا که محیط زیست و منابع طبیعی وظیفه کلی و عمومی است و وابسته به گروه و جناح خاصی نیست. کاظمی افزود: بحث توسعه پایدار در راستای سیاست های سازمان حفاظت محیط زیست قرار گرفته  است و بر اساس تاکیدات مسئولین نظام و استان باید به صورت جدی و مسمتر مورد پیگیری قرار گیرد. وی تصریح کرد: امروزه در سطح استان گونه های متعدد گیاهی و جانوری وجود دارد که این استان را متمایز از سایر استان های دیگر کشور قرار داده است.۴۲ گونه پستاندار،۲۶۰گونه پرنده،۳۲نوع ماهی و ۳۰نوع خزنده و دوزیست در سطح استان شناسایی شده است.مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه درپایان برنقش وجایگاه علما وروحانیون در اشاعه وگسترش فرهنگ محیط زیست اشاره وخواستارهمکاری وهمراهی آنان با سازمان محیط زیست شد.
رئیس اداره محیط زیست شهرستان جوانرودنیز ضمن خیر مقدم به بیان اهداف این گردهمایی پرداخت .عطا الله قادری خواستارفرهنگ سازی همه اقشارمختلف مردم در راستای حفظ وحراست از محیطزیست شد. درپایان از فعالان محیط زیست منطقه اورامانات تجلیل شد.تاریخ : شنبه 22 اسفند 1394 | 11:55 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
مزارشهدای شهرستان جوانرودغباروبی شدبه مناسبت روز شهدامزارشهدای شهرستان جوانرودغباروبی شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، این آیین که با حضور مسئولان ،خانواده های مظم شهدا ونیروهای نظامی وانتظامی برگزارشد،حاضران ضمن قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند. همچنین شرکت کنندگان باردیگربا آرمان های انقلاب اسلامی ،شهدا ،وامام راحل (ره)تجدیدپیمان کرده وبرحفظ ارزش ها ودستاوردهای انقلاب اسلامی تاکیدکردند. شهرستان جوانرود340 شهیدتقدیم انقلاب اسلامی کرده است.


تاریخ : جمعه 21 اسفند 1394 | 12:27 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
ََهمایش اسوه حسنه درجوانرودبرگزارشدهمایش اسوه حسنه وتجلیل از روحانیون منطقه اورامانات  به همت تیپ انصالرسول در شهرستان جوانرودبرگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، در این همایش سخنرانان درخصوص اوصاع سیاسی جهان ،خطرات گروههای تکفیری برای جهان اسلام  سخنرانی وبرلزوم وحدت وبصیرت تاکیدکردند.
امام جمعه پاوه دراین مراسم با بیان اینکه این همایش با محوریت اسوه حسنه برگزارشده است گفت :همه ما وظیفه داریم از راه وروش وسنت پیامبر عظیم الشان اسلام پیروی کنیم تا بتوایم پیروز وسعادتمندباشیم . ماموستا ملا قادری افزود: مردم شریف استان کرمانشاه علی الخصوص مردم منطقه اورامانات همواره در کنارعلما وعلما نیز پشتیبان اسلام وانقلاب اسلامی بودندو این رمز شکست دشمنان است . وی تصریح کرد: جنگ امروز دشمن جنگ نرم است وعلما وروحانیون دراین راستا سربازان جنگ نرم هستند.ماموستا قادری بابیان اینکه چرا داعش ودشمنان اسلام جوانان مارا در جبهه های فلوجه وموصل به سوی خودمی کشانند اما ما نمی توانیم این جوانان را به سوی مسجدهای خودبکشانیم تاکیدکرد: باید ریشه این مشکلات را با جلسات متعدی بررسی ودرکارخودتجدیدنظرکنیم. وی با اشاره به تهیدات وتهاجمات فرهنگی دشمن در قالب جنگ نرم برلزوم هوشیاری وبصیرت آحادمختلف مردم تاکیدکرد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه قرارگاه نجف نیز برلزوم زمان شناسی ودشمن شناسی تاکیدکردوگفت: باید با زمان شناسی وآسیب شناسی توطئه های دشمنان را خنثی کنیم.حجت الاسلام محسن حیدریان با اشاره به برنامه ریزی های دشمنان درجهت جدایی وپراکندگی جغرافیا ومذاهب افزود:وحدت وبصیرت نیاز امروز جامعه ما است.
امام جمعه جوانرودهم ضمن تقدیر از برگزاری بانیان این همایش گفت: هوشیاری دربرابرجنگ هرم دشمن امری ضروری است. ماموستا ملا احمدفخری افزود: علم وآگاهی مهمترین راه مقابله با توطئه های دشمنان است. وی تصریح کرد: باید تمام توان خودرا برای مقابله با جنگ نرم دشمن بکارگیریم.
امام جمعه روانسر نیز با اشاره به نقش وحدت وانسجام گفت : موفقیت های امروز ایران اسلامی در عرصه های مختلف مرهون وحدت واطاعت از رهبری است. ماموستا ملا عبدالله غفوری افزود: تا زمانی به دستورات خدا وقرآن عمل کمیم از دشمن هراسی نداریم.
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانرودهم با تاکید برحفظوحدت وهمدلی گفت: امروز دشمنان اسلام به دنبال تفرقه ونفوذهستندچداکه از مسلمانان می ترسند. حجت الاسلام سجادکریمی افزود: امروز باید آگاه وبصیر باشیم وبا گوش به فرمان ولی فقیه باردیگر از نفوذدشمنان اسلام جلوگیری کنیم.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جوانرودنیزگفت : اتحادوهمدلی همواره موردتاکیددین اسلام است ما در دایره اسلام هستیم بایدبا وحدت همدلی به حفظ اسلام کمک کنیم .حجت الاسلام مختارکرمی افزود: امروز ما باید پیروان خوبی برای اسلام باشیم ونگذاریم در دین اسلام رخنه ایجادشود. در حاشیه همایش نیز نمایشگاه عکسی از جنودشیطان به نمایش گذاشته شده است.


تاریخ : جمعه 21 اسفند 1394 | 12:25 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
یادواره شهدای تیپ انصارالرسول جوانرود برگزار شد
در آستانه 22 اسفند ماه روز شهید، یادواره شهدای تیپ انصارالرسول جوانرود  با حضور مسئولان و خانواده های معظم شهدا و اقشار مختلف این شهرستان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ،  فرماندار جوانرود در این آیین با گرامیداشت روز شهدا به رشادت ها و دلاورهای مردم منطقه اورامانات در دفاع از کشورمان پرداخت و گفت: عشق وعلاقه مردم این منطقه به میهن ریشه تاریخی دارد.
آرش لهونی افزود: مردم این مرز و بوم از گذشته های دور تاکنون همیشه آماده دفاع از کشور بوده اند و بعد از انقلاب نیز این وظیفه دوچندان شده است.  فرماندار جوانرود تصریح کرد: مردم این منطقه عشق و علاقه زیادی به نظام جمهوری اسلامی داشته و دارند و در کنار سایر رزمندگان با تمام وجود از تمامیت ارضی کشورمان و آرمان های نظام جمهوری اسلامی دفاع می کنند. لهونی خاطرنشان کرد: امنیتی که امروز در کشور وجود دارد به برکت وجود مقام معظم رهبری، شهدا و ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان است.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه نیز گفت: خداوند جایگاه و منزلت شهدا را در قرآن بیان فرموده است، شهدا نمرده اند بلکه نزد خداوند متعال جایگاه والایی دارند.ماموستا ملا محمد محمدی صبر و بردباری خانواده های شهدا را مثال زدنی دانست و افزود: امنیت، اقتدار و عظمت امروز ما مدیون خون شهدای والامقام است که برهمه ما لازم است که دنباله رو راه شهدای گرانقدر باشیم. امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه به توطئه ها دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمنان از ابتدای این انقلاب تاکنون توطئه های زیادی علیه جمهوری اسلامی انجام داده اند که همه این توطئه ها نقش برآب شده است.
ماموستا محمدی افزود: امروز نیز دشمنان با ایجاد نفوذ درصدد اختلاف و تفرقه و ضربه زدن به اسلام و انقلاب هستند.
وی تصریح کرد: لازم است همه ما دست به دست هم بدهیم و از اسلام و انقلاب اسلامی حراست کنیم.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه خاطرنشان کرد: نفوذ دشمن همانند شیطان است که انسان را وسوسه می کند که در این راستا همه باید بصیر و هوشیار باشیم. ماموستا محمدی وحدت و برادری بین شیعه و سنی استان کرمانشاه را وصف نشدنی دانست و گفت: وحدتی که در این استان وجودارد در هیچ جای دنیا وجود ندارد.
فرمانده تیپ انصارالرسول (ص) جوانرود هم هدف از برگزاری این یادواره را زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، انتقال روحیه ایثارگری، فداکاری، شهامت، ازخودگذشتگی و صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا دانست.
سردار ناصر باباخانی افزود: امنیت و اقتدار ایران اسلامی به برکت وجود مقام معظم رهبری، شهدا و خانواده های شهدا و ایثارگران است.وی بر ترویج فرهنگ شهادت در جامعه تاکید کرد و یادآور شد: باید در انتقال فرهنگ ناب شهادت به نسل امروزی به ویژه نوجوانان و جوانان تلاش کنیم.
شهرستان جوانرود 340 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. به همین مناسبت و در حاشیه این مراسم به یاد شهدا شهرستان  در پارک تازه تاسیس مه مزین بنام شهدای دفاع مقدس میباشد 340  نهال غرس شد.

تاریخ : سه شنبه 18 اسفند 1394 | 08:22 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
دیدارمسئولان شهرستان جوانرودبا خانواده های معظم شهدا

به مناسبت هفته شهدا فرماندارجوانرود، فرمانده تیپ انصارالرسول ، فرمانده سپاه ناحیه جوانرود، مسئول بنیادشهیدوامورایثارگران جمعی از مسئولان شهرستان جوانرودبا خانواده های معظم شهدا دیدارواز آنان تکریم وتجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، فرمانده تیپ انصار الرسول (ص) جوانرودبا تبریک روز شهدا گفت: خانواده شهدا مایه سربلندی کشور می باشند و عزت و افتخار ایران اسلامی مرهون خون شهداست. سردارناصرباباخانی افزود: اگر جانفشانی های شهدا نبود امروز امنیت در کشور حاکم نبود و همه باید بدانیم که نظام مقدس جمهوری اسلامی امانتی از سوی شهیدان است.وی تصریح کرد: شهدا در راه ارزش های انقلاب اسلامی از جان شیرین خود گذشتند و آن را در راه اسلام و نظام فدا کردند و امروز بر همه ما فرض است که این خونها را پاس بداریم و از خانواده معظم آنها تجلیل و تکریم کنیم.سردارباباخانی به صبر وحوصله خانواده های معظم شهدا اشاره ویادآورشد:صبر وحوصله خانواده های معظم شهدا جای تقدیر وتشکردارد. رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران جوانرود هم گفت: شهدا ارزشمندترین دارایی خود را در راه تحقق اندیشه های امام راحل نثار کرده و با فداکاری عامل ماندگاری و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند.
امان الله وطن دوست افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشرفت و اعتلای خود را مدیون شهیدان و خانواده آنان می داند و ما نیز باید تلاش کنیم تا با تمام وجود در خدمت خانواده معظم شاهد و ایثارگر که در راه مسیر دفاع از ارزش های اسلامی همواره پیشگام بوده اند باشیم. مسولان در این دیدار با خانواده های شهید منصور فیضی ، شهید احمداحمدی رحمان و شهید احمداحمدی دیدارکردند. شهرستان جوانرود340 شهیدتقدیم انقلاب اسلامی کرده است.تاریخ : سه شنبه 18 اسفند 1394 | 08:15 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
مراسم توانمندسازی دانش آموزان استثنایی در جوانرود

به منظور توانمندسازی دانش آموزان  استثنایی (دانش آموزان با نیاز ویژه) مراسمی با حضور معاون فرماندارجوانرود، رئیس اداره آموزش وپرورش استثنایی استان کرمانشاه ، مسئولان ودانش آموزان مرکزاستثایی ووالدین آنها در مجتمع فرهنگی هنری شهرستان جوانرودبرگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، رئیس اداره آموزش وپرورش استثنایی استان کرمانشاه دراین مراسم بر لزوم اصلاح نگرش ها نسبت به توانمندی های معلولین در جامعه تاکید کردوگفت: ارتقای فرهنگ جامعه و سطح آگاهی افراد و نگرش آنها نسبت به این قشر بایدتغییرکند. زهره بالاکبری افزود: توجه به معلولین در جامعه نباید ترحم آمیز باشد، بلکه باید این قشر در بین افراد مورد تکریم واقع شوند. وی با اشاره به لزوم نقش آفرینی معلولین در تمام عرصه های مختلف اجتماعی در جامعه، گفت: این قشر از جامعه باید دارای جایگاه خاصی باشند.بالاگبری بر ایجاد شرایط و امکانات تحصیل برای معلولین در جامعه تأکید کرد و افزود: با این روش می تواند استعدادها و توانمندی ها آنان را در جامعه معرفی کرد. وی یادآورشد: در استان کرمانشاه یکهزارو614 دانش آموزبا نیازهای ویژه وجودداردکه از این تعداددانش آموز  نفرازآنان تلفیقی هستند.

مدیرآموزش وپرورش جوانرودنیز گفت: حضور پررنگ دانش آموزان معلول در جامعه در گرو شناخت استعداداها و توانمندی های آنان از سوی افراد است. عزت ظاهری افزود:باید بسترهای لازم برای خودباوری دانش آموزان با نیازهای ویژه از سوی مسئولان در جامعه فراهم شودتا بتوانند استعدادهای خودرا شکوفا نمایند. وی تصریح کرد: معلولین باید به خود باوری برسند و اینکه اگر در قسمتی از بدن معلول هستند، خداوند توانمندی های بالاتر را به آنها عطا فرموده است. سعدالله رستمی مدیر مرکز آموزش استثنایی جوانرودهم گفت: شهرستان جوانرود 75 دانش آموز با نیازهای ویژه داردکه از این تعداد15 نفراز این دانش آموزان در مدارس عادی مشغول تحصیل هستند.
لازم به ذکر است در حاشیه این مراسم توانمندیهای دانش آموزان مرکز استثنایی جوانرودبه نمایش گذاشته شده بود.تاریخ : دوشنبه 17 اسفند 1394 | 08:51 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
حضورپرشور مردم در انتخابات نشان از وفاداری مردم به نظام بود
فرماندارجوانرودگفت: حضور پرشور وحماسی مردم در انتخابات هفتم اسفندماه نشان از وفاداری مالت ایران به نظام جمهوری اسلامی بود.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود  ، آرش لهونی در شورای اداری جوانرود ضمن تقدیراز حضورحماسی مردم دراین انتخابات افزود: ملت ایران اسلامی با حضوربی نظیرخوددر انتخابات هفتم اسفندماه باردیگربا آرمان های انقلاب اسلامی تجدیدبیعت وبه ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتند. وی تصریح کرد: حضورمعنی دارمردم در پای صندوق های رای جای خوشحالی داردورای آنها به هرجناح ونماینده ای که باشد مجموعه این رای ها به نظام جمهوری اسلامی است.فرماندارجوانروداز حضور پرشوروگسترده مردم جوانروددر انتخابات هفتم اسفندماه تقدیرکردوگفت:قدر شناس همراهی وهمکاری مردم دراین راستا هستیم .لهونی افزود: همچنین از تمامی دست اندرکاران انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی وپنجمین دوره مجلس خبرگان رهبیری تشکروتقدیرمی نمایم.وی در ادامه با تاکیدبرآمادگی شهرستان جوانرودبرای پذیرایی از مهمانان نوروزی یادآورشد: در این ایام شهرستان پذیرای تعدادزیادی از مسافران نوروزی خواهدبودازاین روبایدبرنامه ریزی مناسب ودقیقی برای پذیرایی ازاین مهمانان ومسافران نوروزی صورت گیردوادارات نیز دراین راستا آمادگی کامل داشته باشند.

امام جمعه جوانرودنیزاز مشارکت پرشور مردم در انتخابات تقدیر کردوگفت: مردم با حضور پرشور و گسترده در انتخابات، رأی خود را به نفع نظام به صندوق انداختند.ماموستا ملا احمدفخری افزود: بعد از انتخابات نیز باید با همدلی و همزبانی، برای آبادانی کشور تلاش کنیم تا استکبار جهانی از برنامه ریزی برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی مأیوس شود. وی برضرورت حفظ وحدت و همدلی بین مسلمانان برای مقابله با توطئه و تفرقه افکنی دشمنان تاکید و یادآورشدََ: وحدت مانع بزرگی در برابر نفوذ بیگانگان به حریم مسلمانان است.تاریخ : دوشنبه 17 اسفند 1394 | 08:49 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
زنگ نیکوکاری در مدارس جوانرودنواخته شدهمزمان با سراسر کشور زنگ احسان ونیکوکاری در مدارس شهرستان جوانرودنواخته شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، مراسم جشن احسان ونیکوکاری با حضور فرمانداروجمعی از مسئولان به صورت نمادین در دبیرستان پروین اعتصامی این شهرستان نواخته شد.
مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره) شهرستان جوانرودگفت: طی روزهای 12 تا 14 پایگاه ها وایستگاه های در این شهرستان در نظرگرفته شده است که آماده دریافت کمک های نقدی وغیر نقدی مردم هستند. عزیزمرادویسی افزود: 38 پایگاه مدارس ، 11 پایگاه معایر ومیادین وتمامی مساجد شهرستان برای جمع آوری کمکهای نقدی وغیر نقدی مردم جوانروددر نظر گرفته شده است.وی تصریح کرد:150 نفر عوامل اجرایی در برگزاری جشن نیکوکاری با کمیته امدادامام خمینی جوانرودهمکاری می کنند.ویسی خاطر نشان کرد:سال گذشته 170 میلیون ریال کمک های نقدی وغیر نقدی در جشن نیکوکاری در شهرستان جوانرودجمع اوری شده است. مدیر آموزش وپرورش شهرستان جوانرودنیزبا بیان اینکه جشن نیکوکاری برای تقسیم محبت و مهربانی است  گفت :در این جشن باید زمینه دستگیری از افراد نیازمند را فراهم کنیم. عزت ظاهری افزود: به این کمک ها نباید  عنوان صدقه واحسان نگاه کنیم بلکه  به این کمک ها به عنوان هدیه نگاه کنیم وبه همین صورت زمینه تقسیم همدلی و شادمانی را بین هم‌نوعان خویش فراهم کنیم.تاریخ : پنجشنبه 13 اسفند 1394 | 08:20 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
رعایت اصل بی طرفی مهم ترین وظیفه عوامل اجرایی در انتخابات است

معاون مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه گفت: رعایت اصل بی طرفی مهم ترین وظیفه عوامل اجرایی در انتخابات است.   

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، علیرضا گودرزی  در جلسه توجیهی، هماهنگی و آموزشی اعضای صندوق های دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در جوانرود افزود: مهمترین وظیفه ما در برگزاری انتخابات قانونمندی، بی طرفی و صیانت از آرا مردم است.
وی اظهار کرد: اجرای قانون و آشنایی عوامل اجرایی با قانون انتخابات امری مهم است که در این راستا جلسات آموزشی برگزار شده است. وی تصریح کرد: انتخابات باید در فضای سالم، بانشاط و در چارچوب قوانین برگزار شود و دست اندرکاران با سرلوحه قرار دادن بیانات مقام معظم رهبری رای مردم را حق الناس بدانند. گودرزی ضمن یادآوری مواد قانونی و تاکید بر آشنایی بیشتر با قوانین دو انتخابات پیش رو بر فراهم کردن شرایط برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای تاکید کرد. وی در ادامه آموزش های لازم انتخابات را برای اعضای صندوق تشریح کرد.
لازم به ذکر است : نظیر این جلسه توجیهی و آموزشی نیز با حضور معاون مدیرکل سیاسی وانتخابات استانداری برای نمایندگان فرماندار شهرستان جوانرود برگزار شد.
بیش از یک هزار و 500 نفر در قالب هیات های اجرایی و سایر عوامل دست اندرکار در شهرستان جوانرود مسئولیت برگزاری انتخابات را بر عهده دارند و69 صندوق برای جمع آوری آرای مردم پیش بینی شده است.


تاریخ : چهارشنبه 5 اسفند 1394 | 09:43 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
گردهمایی بسیجیان حوزه کارمندی شهرستان جوانرودبرگزارشد

گردهمایی بسیجیان حوزه کارمندی شهرستان جوانرودبا موضوع روشنگری واقتصادمقاومتی برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانرودگفت:حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات خبرگان و مجلس ، دشمنان را ناکام خواهد کرد. حجت الاسلام سجادکرمی افزود: هر گاه مردم در انتخابات شرکت کرده اند با حضور و رای خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی زده اند و در تاریخ هفتم اسفند امسال نیز بار دیگر با حضور در پای صندوق های رای و شرکت در انتخابات دشمنان را مایوس خواهند کرد.وی با اشاره به اقدامات دشمنان برای کم رنگ کردن حضور مردم افزود: دشمنان تلاش و هزینه های فراوانی برای کم رنگ کردن حضور مردم در هفتم اسفند انجام داده اند و کسانی که در انتخابات حضور نیابند به دشمن کمک می کنند.
حجت الاسلام کریمی یادآورشد:مردم کسانی را انتخاب کنند که عزت و اقتدار نظام را حفظ کنند و با بصیرت و اهل آگاهی و فهم و دانش باشند. فرمانده سپاه ناحیه جوانرودنیز بصیرت و آگاهی و هوشیاری را عامل ایستادگی در برابر نقشه های شوم دشمنان دانست وگفت : لازم است با بصیرت و آگاهی و هوشیاری در برابر توطئه های شوم دشمنان ایستادگی نماییم. سرهنگ حسین کولیوندبا اشاره به اهمیت دو انتخابات پیش رو افزود:
میزان مشارکت مردم در این انتخابات بسیار مهم است زیرا همه دنیا به طور مستقیم انتخابات ایران را دنبال می کنند.وی
در ادامه سخنانش توجه به اصل راهبردی اقتصاد مقاومتی که توسط رهبر معظم انقلاب تبیین شده است را یکی از مهم‌ترین راهکارها برای مقابله با نفوذ اقتصادی دشمن دانست ویادآورشد: توجه به اقتصادمقاومتی یکی از ضرورت جامعه امروز ایران اسلامی است. شهرستان جوانرودبا 74 هزارنفرجمعیت در 86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.تاریخ : دوشنبه 3 اسفند 1394 | 08:48 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
140 دانش آموز جوانرودی به مناطق عملیاتی جنوب کشور

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، فرمانده سپاه ناحیه جوانرودگفت: 140 دانش آموز این شهرستان در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
. سرهنگ حسین کولیونددر آیین بدرقه دانش آموزان افزود: این دانش آموزان به مدت سه روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور از جمله اهواز، آبادان، پل دختر و سایر مناطق جنگی وعملیاتی بازدید خواهند کرد. وی اظهار داشت: این ارودها با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی دانش آموزان با رشادت های ایثارگران دوران دفاع مقدس برگزار می شود.
 کولیوندیادآور شد: از اول سالجاری تاکنون یکهزارو40 دانش آموز این شهرستان به مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور اعزام شده اند. مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانرودنیزبربرترویج فرهنگ ایثاروشهادت درجامعه تاکیدکردوگفت:
زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت و یاد و خاطره شهدا و ایثارگران یک اصل مهم و اساسی در جامعه اسلامی است و باید برای موفقیت در این عرصه بیش از پیش تلاش کرد. حجت الاسلام سجادکریمی افزود:امنیت واقتدار امروزایران اسلامی مدیون خون شهدا وایثاروفداکاری رزمندگان اسلام است


تاریخ : دوشنبه 3 اسفند 1394 | 08:43 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • مطالعه مقالات