تبلیغات
وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز - مطالب بهمن 1394
با سلام ، ورود شمارا به وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز خوش آمد میگویم ..لطفا با نظرات ارزنده خود ما را در هرچه بهتر نمودن این وب سایت یاری نمائید
فرماندارجوانرود: ملاک مجریان ودست اندرکاران درانتخابات بی طرفی باشد ‏


فرماندارجوانرودبرلزوم رعایت بی طرفی وعمل به قانون درانتخابات از سوی مجریان هیئت های اجرایی ودست اندرکاران انتخابات دراین شهرستان تاکیدکرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، آرش لهونی درنشست هیئت های اجرایی وبازرسی انتخابات گفت: همه ما ملزم به رعایت قانون در انتخابات هستیم .وی افزود: ما به دنبال برگزاری انتخاباتی قانونمند،پرشوروسالم هستیم لذا ضرورت داردمردم وهواداران کاندیداها هم مارا دراین مسیرحمایت کنند.وی تاکیدکرد:به هیچ وجه نبایداز امکانات دولتی له یا علیه کاندیدای خاصی استفاده شود. لهونی خاطرنشان کرد: تهمیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم وپرشوردرشهرستان جوانروداندیشیده شده است.وی یادآورشد: 69صندوق اخذرای برای جمع آوری آرای مردم پیش بینی شده وحدود1500 نفرکاربرگزاری این انتخابات را برعهده دارند.
تاریخ : پنجشنبه 29 بهمن 1394 | 01:57 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
دستگاه سی تی اسکن بیمارستان جوانرود به بهره برداری رسیدبه مناسبت دهه مبارک فجر دستگاه سی تی اسکن بیمارستان حضرت رسول (ص) جوانرود  با حضور امیر شاه آبادی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه ، امام جمعه ، فرماندار ،نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی ،  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و مسئولان شهرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ،  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه در آیین افتتاح این پروژه گفت: برای خرید و راه اندازی این دستگاه که با پیگیری و تلاش نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی صورت گرفته 28 میلیارد ریال هزینه شده است.

دکتر سارا محمدی ‏افزود : دستگاه سی تی اسکن جوانرود از نوع زیمنس ساخت کشور آلمان واز نوع پیشرفته ترین دستگا ه های است که قابلیت تمام عکسبرداری هارا دارد .

فرماندار جوانرود نیز گفت: دستگاه سی تی اسکن یکی از نیازهای شهرستان و منطقه اورامانات بود و خرید و راه اندازی آن نشانگر توجه دولت و نظام به مردم منطقه است    .

آرش لهونی با اشاره به طرح تحول نظام سلامت افزود: این طرح یکی از برنامه های خوب دولت تدبیر و امید است که باعث کاهش هزینه های درمان مردم شده است.

وی در ادامه به انتخابات هفتم اسفند ماه اشاره کرد و گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور فراهم شده است.

لهونی برحفظ بی طرفی در انتخابات تاکید کرد و افزود: مرّ قانون و تاکیدات تمام مسئولان نظام بر حفظ بی طرفی در انتخابات است. وی تصریح کرد: نباید از امکانات دولت به نفع یا علیه هیچ نامزدی استفاده کرد.

رئیس بیمارستان حضرت رسول جوانرود نیز گفت: در دو سال گذشته 70 میلیارد ریال برای نوسازی و خرید تجهیزات این بیمارستان هزینه شده است.

دکتر مولود حسینی افزود: بیمارستان حضرت رسول (ص) جوانرود با 22 متخصص و 84 تحت فعال یکی از بیمارستان های مطرح کشور است.

همچنین امروز کلنگ احداث درمانگاه تخصصی بیمارستان حضرت رسول (ص) جوانرود به زمین زده شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان جوانرود گفت: این درمانگاه در زمینی به مساحت 700 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد و 300 میلیون ریال احداث می شود. دکتر ژیلا منوچهری افزود این درمانگاه تخصصی 7 ماه دیگر به بهره برداری می رسد.

تاریخ : جمعه 23 بهمن 1394 | 01:35 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
مردم جوانرود در راهپیمایی 22 بهمن حماسه ای به یادماندنی آفریدند


مردم ولایت مدار، انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان جوانرود، همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی 22 بهمن حماسه ای به یادماندنی به ثبت رساندند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ،اقشار مختلف مردم جوانرود بویژه جوانان و نوجوانان که پیشاپیش آنان ائمه جمعه و جماعات، مدیرکل سیاسی وانتخابات استانداری کرمانشاه، فرماندار و مسوولان در حرکت بودند، با خلق حماسه ای دیگر حمایت خود را از نظام اسلامی و رهبر معظم انقلاب اعلام کردند. شرکت کنندگان در این راهپیمایی با طی کردن میدان مولوی و خیابان 22 بهمن با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، 22 بهمن ماه یوم الله است یوم الله ، در میدان بسیج شهر جوانرود تجمع کردند. شرکت کنندگان در این راهپیمایی همچنین با حضور پرشور خود یکبار دیگر به دشمنان انقلاب فهماندند که همچنان پشتیبان انقلاب و رهبری خود هستند.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه در اجتماع بزرگ مردم جوانرودبا تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ضمن تقدیراز حضورگسترده وپرشورمردم گفت: بازوان اصلی انقلاب و گردانندگان اصلی کشورو افتخار نظام ، شما مردم عزیز هستید.امیرشاه آبادی افزود : انقلاب اسلامی درسایه رهبریهای مقام معظم رهبری ، اتحاد و همبستگی و حضورشما مردم بزرگوار کشتی امن منطقه است.وی با بیان گوشه هایی از تاریخ انقلاب و مبارزات امام راحل (ره) تصریح کرد: امام راحل(ره) در زمانی که رژیم پهلوی در اوج قدرت بود و با کمک استکبار جهانی کودتای 28 مرداد را انجام داد، با ویژگیهای منحصر به فرد به عنوان یک روحانی ندای عدالت و آزادی و اسلام اصیل که به دنبال عدالت و استقلال و آزادی بود را سر داد و با شجاعت مبارزات را آغاز کردند و سالها تبعید را به جان خریدند اما ارتباطشان را با ملت قطع نکردند و به واسطه این ویژگیهای ایشان بود که مردم جذب آن بزرگوار شدند.مدیرکل سیاسی وانتخابات استانداری کرمانشاه باتاکیدبرحضور گسترده مردم در انتخابات گفت: اساس میثاق خون شهدا و قانون اساسی اداره کشوربراساس اراده مردم است و مظهراراده مردم انتخابات است. شاه آبادی افزود:این کشور راه توسعه را نخواهد یافت مگر با حضور همیشگی مردم و مردم نیز اگر می خواهند بهترینها را انتخاب نمایند به صورت پرشور در پای صندوقها حضور پیدا کنند.وی تصریح کرد:هفتم اسفند ماه مظهر تجلی انقلاب است و برای انتخاب فرداصلح می بایست حضور همه جانبه داشته باشیم زیرا که دشمنان این نظام و انقلاب این را نمی خواهند و افرادی که به جمهوریت نظام اعتقادی ندارند می خواهند مشارکت مردم پایین باشد زیرا که یک مشارکت حداقلی موجب انتخاب ضعیف خواهد شد و انتخاب ضعیف از انقلاب ، اسلام و جمهوریت نیست.شاه آبادی یا دعوت از حضور پرشورمردم در پای صندوق های رآی یادآورشد:باید با مطالعه و کنار گذاشتن برخی تعصبات قومی و قبیله ای افرادی فکور ، انقلابی ، اصیل ، دلسوز و مردمی را راهی مجلس کنید
.

فرماندارجوانرودنیزباتبریک ایام دهه مبارک فجر وسی وهفتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: این انقلاب سرآغاز دوران جدیدی در تاریخ سیاسی واجتماعی ماست ویکی از دستاوردهای این انقلاب وحدت وانسجام ملی است که ضرورت دارد درحفظ وارتقاء این اتحاد وهمبستگی ملی کوشش کنیم . آرش لهونی افزود : انقلاب ما باعث تحول در بیشتر حوزه ها در کشور شد . لهونی تصریح کرد : از جمله حوزه های که تحول در آن ایجاد شد ، حوزه عمران وآبادانی در کشور خصوصا در مناطق محروم بود .  وی درادامه  با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته در شهرستان جوانرودتصریح کرد: امسال در ایام دهه مبارک فجر تعداد10 پروزه عمرانی با اعتباری بالغ بر200 میلیاردریال افتتاح که عمده این پروژه ها در فاصله بین  دهه فجر 93 تا 94 شروع وبه پایان رسیده اند .لهونی خاطرنشان کرد: مهمترین این پروژه ها احداث پارک طبیعی35هکتاری شهدای دفاع مقدس ، آسفالت جاده جوانرودبه زیران ، خرید وراه اندازی دستگاه سی تی اسکن است . وی یادآورشد: در حوزه های مختلف اقدامات خوبی انجام وشهرستان به سمت توسعه پیش می رود. فرماندارجوانرودگفت: همه این خدمات هدیه نظام جمهوری اسلامی به مردم است واین مهم امکان بذیرنبوده جزدر سایه امنیت وهمراهی مردم . لهونی در ادامه برحضور کسترده وپرشورمردم درانتخابات تاکیدکردوگفت: همه ما وظیفه داریم در انتخابات هفتم اسفندماه برای تقویت اقتدارنظام باحضور پرشور دراین انتخابات شرکت کنیم . وی برحفظ بی طرفی مسئولین دراین انتخابات تاکید وخاطرنشان کرد : تمهیدات لازم برای برگزاری اتخاباتی سالم وپرشور اندیشیده شده است .  در پایان این مراسم قطعنامه سراسری یوم الله 22 بهمن قرائت وبا تکبیر حاضر تایید شد.
تاریخ : جمعه 23 بهمن 1394 | 01:16 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
تمامی روستاهای شهرستان جوانرود از نعمت برق برخوردار شدندمعاون فرماندار جوانرود گفت: با برق رسانی به روستای مله رش بخش کلاشی تمامی روستاهای این شهرستان در حال حاضر از نعمت برق برخوردار شده و از این نعمت استفاده می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ، کمال شهسواری در ایین افتتاح دوپروژه برق رسانی افزود: به مناسبت دهه مبارک فجرامروز دوپروژه برق رسانی در شهرستان جوانرودبه بهره برداری رسید.وی تصریح کرد: این پروژه ها شامل برق رسانی به روستای مله رش از توابع بخش کلاشی وبرق رسانی به فازدوم روستای چشمه میران است.شهسواری خاطرنشان کرد: برای برق رسانی به این دو روستا در مجموع 850 میلیون ریال هزینه شده است. وی یادآورشد: شهرستان جوانرود105 روستا دارد که تمامی این روستا ها از نعمت برق برخوردارشدند.تاریخ : پنجشنبه 22 بهمن 1394 | 09:10 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
مراسم جشن انقلاب در جوانرود برگزار شدبه مناسبت دهه مبارک فجر وپیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور مسئولان استانی وادارات وارگانها شهرستان ومردم جشن انقلاب در روستای حوری ّآباد بخش مرکزی شهرستان جوانرود به همت کمیته روستایی ستاد دهه فجر برگزارشد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، در این امام جمعه جوانرود گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) تحولات عظیمی را در جهان به وجود آورد که به واسطه این تحولات امروز پایه های ظلم و ستم یکی پس از دیگری در حال فروپاشی است.
ماموستا ملا احمد فخری افزود: انقلاب اسلامی کشور ما را به اوج عزت و اقتدار رسانده است.
وی با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن تصریح کرد: حضور گسترده و پرشور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن تجلی روحیه شکست ناپذیری ملت ایران در برابر جهانیان است.
ماموستا فخری تاکید کرد: دشمنان نظام همواره به دنبال بهره برداری از حضوری کم رنگ در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بوده اند اما مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور گسترده و پرشور خود در طول 37 سالی که از عمر انقلاب اسلامی می گذرد، هرگز این اجازه را به آنها نداده اند.
وی یادآور شد: مردم غیور و همیشه در صحنه شهرستان جوانرود با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی به دهان دشمنان اسلام و انقلاب خواهند زد.تاریخ : پنجشنبه 22 بهمن 1394 | 09:06 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
خدمات رایگان درمانگاه تیپ انصار الرسول (ص) جوانرود ‏

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی شهروندان جوانرودی از خدمات رایگان درمانگاه تیپ انصار الرسول (ص) ‏جوانرود بهرمند شدند .‏
در این راستا 90 نفر از خواهران وبرادران این شهرستان از خدمات تزریقات وپانسمان و توسط پزشک عمومی ویزیت رایگان ‏شدند .ارزش ریالی این خدمات از سوی درمانگاه تیپ انصار الرسول (ص) در این روز 10 میلیاردو 630 میلیون ریال عنوان ‏شده است .  ‏


تاریخ : پنجشنبه 22 بهمن 1394 | 09:03 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
فرماندار جوانرود: امنیت امروز ما مرهون خون شهداست

فرماندار جوانرود امنیت و آسایش امروز را مرهون خون شهدا دانست و گفت: همسران و خانواده های شهدا نیز در این راستا سهم بسزایی داشته اند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ،  آرش لهونی در مراسم جشن انقلاب که با حضور همسران شهدا، جانبازان و ایثارگران برگزار شد افزود: دهه فجر یادآور دستاوردهای ارزشمندی است که همه باید قدردان آن باشیم و به نحو شایسته ای از آن پاسداری کنیم.  وی اظهار کرد: ما باید همواره پاسدار و نگهبان ارزش های انقلاب و قدردان ایثارگری های شهداء باشیم تا بتوانیم گوشه ای از رشادت های آنان را پاس بداریم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان جوانرود نیز با تبریک دهه مبارک فجر گفت: برگ های تاریخ انقلاب اسلامی ایران، یادآور روزهای ایثار و فداکاری مردان و زنان حماسه‎ سازِ این مرز و بوم است که جان و مال خود برای سرنگونی رژیم وابسته نثار کردند. امان الله وطن دوست افزود: جشن دهه فجر پیمان نامه ای است که ملت ایران با شهدای انقلاب و امام راحل بستند و هر سال با گرامیداشت این ایام، با این پیمان نامه تجدید میثاق می کنند.
شهرستان جوانرود 338 شهید، 741 جانباز و 30 آزاده تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است.تاریخ : چهارشنبه 21 بهمن 1394 | 08:29 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
فاز اول پارک طبیعی 35 هکتاری شهدای دفاع مقدس جوانرود به بهره برداری رسیدبا حضور فرماندار جوانرود ، نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی ، اعضای شورای تامین ، مسئولان ادارات ونهادها ، تعدادی از خانواده های معظم شهدا وجانبازان ، معتمدین وجمعی از مردم جوانرود فازاول پارک طبیعی 35 هکتاری شهدای دفاع مقدس این شهرستان به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، این پارک که در شمال شهر جوانرود واقع شده است با ایده وتلاش جدی وپیگیری های مکرر آرش لهونی فرماندار جوانرود وهمکاری شهرداری ومجموعه ادارات ذیربط با ویژگیهای منحصربه فرد ودیدنی خود تحول عظیمی در سرانه فضای سبز شهرجوانرود ایجاد خواهد کرد ، به طوری که سرانه فضای این شهر از یک متر به 8 متر افزایش می یابد . این پروژه عظیم علاوه برافزایش سرانه فضای سبز با ویژگیهای بی نظیر خود جاذبه های گردشگری وترویستی شهرستان جوانرود را بیش از پیش افزایش ودر رونق بازار کسب وکار ومعیشت مردم موثر خواهد بود .

آرش لهونی فرماندارجوانرود با تبریک سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت : احداث این پروژه کاربزرگی بود ویکی از خدمات دولت ونظام جمهوری اسلامی به مردم شهیدپروراین شهرستان است .

یادآور می شود همچنین در این روز با حضور فرماندار وجمعی از مسئولان شهرستان جوانرود پروژه آسفالت جاده جوانرود به زیران به طول 35 کیلومتر به بهره برداری رسید . آسفالت این مسیر نقش بسزایی در توسعه وپیشرفت شهرستان دارد.
تاریخ : چهارشنبه 21 بهمن 1394 | 12:47 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
دوپروژه عظیم در جوانرودبه بهره برداری رسید

به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجربا حضوررماندار وجمعی ازمسئولان دو پروژه عمرانی وآموزشی درشهرستان جوانرودبه بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، این پروژه ها شامل 17 کیلومتر شبکه انقال فاضلاب از سنتی به مدرن وافتتاح مدرسه 10 کلاسه یاسر شهرجوانروداست . در مجموع برای بهره برداری از این پروژه ها 60 میلیاردو 400 میلیون ریال هزینه شده است.
مدیرامور آبفای جوانروددرآیین افتتاح این پروژه ها با ارائه گزارشی از فعالیت های این اداره پرداخت وگفت: به منظور حفظ بهداشت وسلامت و همچنین جلوگیری از آلودگی منابع آب های زیرزمیتی این اداره نسبت به اجرای کوله گذاری فاضلاب شهراز سایزهای 200 تا 1000 میلی لیترواز جنس پلی اتیلن 235 اقدام کرده است .غفار صالحی با بیان اینکه دفع فاضلاب به صورت مدرن یکی از ضرورت های شهراست افزود: تاکنون برای متصل کردن خطوط لوله فاضلاب ونصب استانداردسازی انشعاب فاضلاب به شکل مدرن به تعداد892 فقره در شهرجوانروداقدام شده است.وی تصریح کرد:شرکت آب وفاضلاب شهری استان کرمانشاه با صرف هزینه های زیادی نسبت به اجرایی شدن پروژه های احداث شبکه فاضلاب براساس استانداردهای زیست محیطی ودر راستای ارتقای سطح بهداشت عمومی گام های موثری داشته است.
مدیرآموزش وپرورش جوانرودنیز گفت :مدرسه 10 کلاسه یاسر با زیربنای 1645 مترمربع وبا اعتباری 14 میلیاردریال از محل اعتبارات مصوب سفر مقام معظم رهبری ومنابع ملی تخریب وبازسازی احداث شده است.عزت ظاهری افزود: این پروژه شامل 10 کلاس درس ،آزمایشگاه ،کارگاه کلاس آی تی ،نماز خانه واتاق های اداری است.تاریخ : سه شنبه 20 بهمن 1394 | 10:22 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
همایش روحانیون ، ائمه جمعه وجماعات در جوانرود برگزارشد


به مناسبت دهه مبارک فجرهمایش روحانیون ، ائمه جمعه وجماعات در شهرستان جوانرود با حضور فرماندار در سالن جلسات این فرمانداری  برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، امام جمعه جوانرود در این مراسم براهمیت حضور گسترده مردم در انتخابات وراهپیمایی 22 بهمن تاکید کردوگفت : حضورپرشور وگسترده مردم دراین دو رویداد مهم نشانه پایبندی ملت به آرمان های انقلاب اسلامی وموجب یاس وناامیدی دشمنان نظام وانقلاب است . ماموستا ملا احمد فخری افزود : مردم با حضور گسترده دراین دو رویداد مهم سیاسی یک بار دیگر اقتدار وعظمت انقلاب اسلامی وشخصیت مردمی آن را به دشمنان نشان خواهند داد . وی با بیان اینکه دشمان می خواهند با ایجاد تفرقه وفتنه امت ها را به بند بکشند تصریح کرد : امروز که این واقعیات را در طرف خود مشاهده می کنیم لازم است بیش از بیش برهوشیاری وبصیرت خود بیفزائیم وفریب دشمنان نخوریم .
فرماندار جوانرود نیز با ارائه گزارشی از روند فعالیت های انجام گرفته شهرستان  به بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پرداخت و گفت: خدمات دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی با گذشته در حوزه های مختلف قابل مقایسه نیست.
آرش لهونی، بر حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات تاکید کرد و افزود: تدابیر لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم اندیشیده شده است.  وی با بیان اینکه بسترسازی برای برگزاری انتخابات سالم و افزایش شور و شعور سیاسی از اولویت های شهرستان است، یادآور شد: رعایت اصل بی طرفی از مهمترین وظایف مجریان انتخابات است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جوانرود نیز نقش روحانیان در جامعه را بسیار تاثیرگذار دانست و گفت: رسالت علما رسالتی سخت و طاقت فرساست و امروز روحانیون با بصیرت دادن به جامعه توطئه های دشمنان را خنثی می کنند. حجت الاسلام مختار کرمی با اشاره به در پیش بودن دو رویداد مهم 22 بهمن و انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی بر حضور گسترده و پرشور مردم در این دو رویداد حیاتی تاکید کرد.
در ادامه تعدادی از روحانیان حاضر در این همایش با بیان دیدگاه های خود بر لزوم حفظ وحدت، همدلی و دستاوردهای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کردند.


تاریخ : سه شنبه 20 بهمن 1394 | 10:16 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
250 دانش آموز این شهرستان در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند

به مناسبت دهه مبارک فجروبا حضور مغاون فرماندار ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جوانرود وجمعی از مسئولین ادارات وفرهنگیان 250 دانش آموز این شهرستان در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه جوانرود در این آیین گفت : این دانش آموزان به مدت یک روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور از جمله قصرشیرین، گیلانغرب، سرپل ذهاب و سایر مناطق جنگی وعملیاتی بازدید خواهند کرد.
سرهنگ حسین کولیوند افزود: این اردوها با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی دانش آموزان با رشادت های ایثارگران دوران دفاع مقدس برگزار می شود.تاریخ : یکشنبه 18 بهمن 1394 | 05:24 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
20 نوعروس تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) جوانرود کمک هزینه خرید جهیزیه دریافت کردندبه مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور معاون فرماندار وجمعی از مسئولان ادارات 20 نوعروس تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) جوانرود کمک هزینه خرید جهیزیه دریافت کردند.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) جوانرود گفت: به هر یک از این نوعروسان 20 میلیون ریال کمک هزینه خرید جهیزیه اهدا شد.
عزیز مرادویسی افزود: از اول سالجاری تاکنون 92 مورد کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان پرداخت شده است.تاریخ : یکشنبه 18 بهمن 1394 | 05:21 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
معاون فرماندار جوانرود: امنیت کشور مرهون خون شهداست

معاون فرماندار جوانرود گفت: امنیت پایدار کشور و عزت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون و مرهون خون شهدای سرافراز ایران اسلامی است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ،  کمال شهسواری در دیدار با خانواده های شهدا افزود: شهدا و جانبازان مظهرعزت و افتخار جامعه اسلامی هستند و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و تکریم و پاسداشت خانواده معظم شهدا جزء وظایف اصلی مسئولان و مردم است.
فرمانده تیپ انصارالرسول جوانرود نیز گفت: امنیت و آرامش حاکم بر کشور و نظام جمهوری اسلامی مدیون خون شهدا و از خودگذشتگی ایثارگران، رزمندگان و جانبازان است. سردار ناصر باباخانی افزود: نظام جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا به این مرحله از اقتدار رسیده است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران جوانرود نیز گفت: شهدا و جانبازان به گردن همه ما حق دارند وهیچ کس فداکاری و دلیرمردی این بزرگ مردان را فراموش نمی کند.امان الله وطن دوست افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشرفت و اعتلای خود را مدیون شهیدان و خانواده آنان می داند و ما نیز باید تلاش کنیم تا با تمام وجود در خدمت خانواده معظم شاهد و ایثارگر که در راه مسیر دفاع از ارزش های اسلامی همواره پیشگام بوده اند باشیم.وی یادآور شد: فداکاری و رشادت شهیدان، صبر و بردباری خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تحسین برانگیز است و هر یک از خانواده شهدا تجلی صبر و استقامتی است که توانسته به عنوان ضامن حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبلور یابد.
شهرستان جوانرود 338 شهید و721 جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.تاریخ : یکشنبه 18 بهمن 1394 | 05:17 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
محفل انس با قرآن در جوانرود برگزارشدبه مناسبت دهه مبارک فجر محفل انس با قرآن با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم در حسینیه سپاه ناحیه جوانرود برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانرود گفت: انس با قرآن انسان را از گمراهی نجات می دهد.
حجت الاسلام سجاد کریمی افزود: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از آموزه های قرآنی است.
وی خواندن و انس با قرآن را موجب رشد معنوی و موفقیت در تمام امور دنیوی و اخروی دانست و تصریح کرد: بر همه واجب است تا برای رسیدن به قله سعادت و بهروزی تمسک به قرآن را در اولویت کار خود قرار دهیم.
در این مراسم معنوی چهر های برتر قرآنی از سوی اداره تبلیغات اسلامی وناحیه مقاومت بسیج سپاه جوانرود با اهداء جوائزی تلیل شدند.تاریخ : شنبه 17 بهمن 1394 | 10:26 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
انقلاب اسلامی بدون نام امام خمینی شناخته شده نیست

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانرودگفت: انقلاب اسلامی بدون نام امام خمینی شناخته شده نیست.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، حجت السلام سجادکریمی در نشست بصیرتی فرماندهان پایگاهها که به همت حوزه بسیج کارمندی سپاه ناحیه جوانرودبرگزارشدافزود: ملت ایران اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) انقلابی را به وجود آوردند که تاثیرگذاری آن را بعد از گذشت بیش از 37 سال علاوه بر ایران در بین سایر ملل نیز شاهد هستیم.وی بابیان اینکه اسلام در راس این انقلاب قرارداردتصریح کرد:به فرموده حضرت امام (ره) انقلاب اسلامی نه یک کلمه زیادونه یک کلمه کم واین مبنای انقلاب ماست که هم خیر دنیا وآخرت را در نظر گرفته است. حجت السلام کریمی به اشاره به جنگ نرم دشمن خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام وانقلاب که درجنگ سخت ونیمه سخت شسکت خورده اندتاکنون نتوانسته اندبه اهدام شوم خوددست یابندامروز با انواع جنگ نرم در صد دضربه زدن به ملت ماهستند.وی با بیان اینکه مردم و مسئولان بایستی نسبت به توطئه های دشمنان آگاه باشند یادآورشد: همه ما مدیون نظام و انقلاب اسلامی هستیم و باید در راستای حفظ آن، خالصانه با عمل به وظایف و تکالیف خودمان تلاش کنیم.


تاریخ : شنبه 17 بهمن 1394 | 10:21 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2
لطفا از دیگر صفحات نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • مطالعه مقالات