تبلیغات
وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز - بازدید فرماندارجوانرود از ستاد سرشماری این شهرستان
با سلام ، ورود شمارا به وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز خوش آمد میگویم ..لطفا با نظرات ارزنده خود ما را در هرچه بهتر نمودن این وب سایت یاری نمائید
بازدید فرماندارجوانرود از ستاد سرشماری این شهرستانآرش لهونی فرماندار جوانرود از ستاد سرشماری این شهرستان بازدید وضمن قدردانی از فعالیت دست اندرکاران امر سرشماری در جریان آخرین روندسرشماری دراین شهرستان قرارگرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، معاون فنی واجرایی سرشماری نفوس ومسکن شهرستان ضمن تشکر وقدردانی از همکاری وهمراهی مسئولان شهرستان به وِیژه فرماندار جوانرودگفت: تا صبح امروز(23 آبا نماه) بیش از 85 درصد خانوارها ی این شهرستان به صورت حضوری سرشماری شده است.
محمدعلی قاسمی افزود: تاکنون 20 هزارو925 خانواردرشهرستان جوانرود سرشماری شده اند.
وی تعداد کدآماری خانوارهای شهرستان جوانرود را  چهار هزارو179 مورد،همچمین تعدادمکان های فهرست شده این شهرستان را 24 هزارو852 مورد اعلام کرد.
قاسمی تعداد جمعیت غایب در این شهرستان هنگام مراجعه ماموران سرشماری را حدودیکهزارو107خانوار عنوان وخاطرنشان کرد: خانوارهایی که در زمان حضور ماموران آمارگیر غایب هستند، می توانند از طریق تلفن ستاد سرشماری که داخل منازل آنها قرار می گیرد، برای تکمیل روند سرشماری خانوار خود با دفتر این ستاد تماس بگیرند.
وی یادآورشد: تاکنون هیچگونه مشکل و مانع خاصی در روند اجرایی سرشماری نفوس و مسکن در این شهرستان رخ نداده و سرشماری حضوری با برقراری امنیت کامل ماموران آمارگیر به نحو مطلوبی در حال اجرا است.
یادآور می شود : 21 مامور آمارگیر اطلاعات  شهرستان جوانرود را در مرحله دوم سرشماری حضوری نفوس و مسکن که از 28 مهرماه آغاز و تا 28 آبانماه ادامه دارد، دراین شهرستان ثبت می کنند.
براسا س برآوردمرکز آمارایران پیشی بینی می شودجمعیت شهرستان جوانرودبیش از 80 هزارنفرباشد.تاریخ : یکشنبه 23 آبان 1395 | 03:05 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • مطالعه مقالات