تبلیغات
وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز - مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان درجوانرود
با سلام ، ورود شمارا به وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز خوش آمد میگویم ..لطفا با نظرات ارزنده خود ما را در هرچه بهتر نمودن این وب سایت یاری نمائید
مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان درجوانرود
راهپیمایی یوم الله 13 آبان با حضور اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان و دانشجویان امروز پنجشنبه در شهرستان جوانرود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، آحادمختلف مردم شهرستان جوانرود به ویژه دانش آموزان و دانشجویان خشم و نفرت خود را از استکبار جهانی به نمایش گذاشتند.
 مردم این شهرستان با حضور حماسی در آیین ضد استکباری یوم الله 13 آبان با نمایش خشم و نفرت انقلابی خود علیه استکبار جهانی بر مواضع اصولی خود و آرمان های شهدا و امام راحل (ره) تاکید کردند.
شرکت کنندگان باسردادن شعارهایی علیه آمریکا، اسراییل، استکبار جهانی و حمایت از انقلاب اسلامی و رهبری خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی، آمریکا و اسراییل غاصب نشان دادند.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانروددر این آیین با گرامیداشت یوم الله 13 آبان به تشریح وقایع این روز پرداخت و گفت: 13 آبان یادآور حماسه‌های جاودان در تاریخ پرافتخارایران اسلامی است.
حجت الاسلام سجادکریمی افزود: 13 آبان به نماد بروز وظهورحقیقت جبهه انقلاب ومقاومت دربرابراستکباروامریکا تبدیل شده است ، وبه همین نباید به آن نگاه صرف تاریخی داشت که دارای آغاز وپایانی است.
وی اظهارداشت : بلکه بایدآن را به مثابه حقیقت فرهنگ انقلاب اسلامی دانست که در حیات سیاسی واجتماعی تک تک ایرانی ها ومسلمانان ساری وجاری است.
مسئول حوزه نمانیدگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانرودخاطرنشان کرد: گرامی‌داشت چنین روزی فرصتی ارزشمند برای نسل امروز است که با مرور تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی درس‌ها بیاموزد و با گام‌های استوار خود این راه را ادامه دهد.
حجت الاسلام کریمی یادآورشد: لازم است نسل جوانمان که همانند نسل جوان انقلاب 57 هستند با دشمن ونظام سلطه واستکبا آشنا کنیم وگوش به فرمان امام ورهبرمان باشیم،  که راهش همان راه امام راحل (ره ) است.
درپایان قطعنامه راهپیمایی قرائت که با تکبیرحاضرین تاییدشد،سپس پرچم آمریکا به آتش کشیدند.تاریخ : جمعه 14 آبان 1395 | 01:01 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • مطالعه مقالات