تبلیغات
وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز - آغاز المپیاد ورزشی درون مدرسه ای درجوانرود
با سلام ، ورود شمارا به وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز خوش آمد میگویم ..لطفا با نظرات ارزنده خود ما را در هرچه بهتر نمودن این وب سایت یاری نمائید
آغاز المپیاد ورزشی درون مدرسه ای درجوانرود

سومین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با حضورمعاون فرماندار جوانرود وجمعی از مسئولان به صورت نمادین  در دبستان حضرت فاطمه (س) این شهرستان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، در ابتدای این مراسم دانش آموزان درقالب تیم های مختلف ورزشی در رشته هایی همچون بسکتبال ، دو میدانی ، شطرنج واسکت در مقابل جایگاه رژه رفتندوسوگندنامه ای توسط یکی از دانش آموزان قرائت شد.
معاون فرماندارجوانرودگفت: ورزش و تندرستی با هم ارتباط تنگاتنگی دارند که لازم است در جامعه به این بخش مهم توجه ویژه شود. کمال شهسواری برترویج فرهنگ ورزشی در جامعه تاکیدکرد.
مدیرآموزش وپرورش جوانرودنیزگفت: المپیاد ورزشی درون مدرسه با هدف ترویج فرهنگ ورزش،استعداد یابی ، ایجاد انگیزه ورزشی و نشاط در بین دانش آموزان و معلمان در مدارس ، هدایت دانش آموزان به سوی رشته های ورزشی تخصصی در مدارس اجرا می شود.
محمودداوودزاده  با اشاره به نقش ورزش به ویژه ورزش های همگانی در سلامت افرادجامعه افزود: با توجه به اینکه زیر ساخت های لازم برای ورزش کردن دراین شهرستان فراهم شده است ترویج فرهنگ ورزش کردن یک اقدام ضروری است.

تاریخ : یکشنبه 9 آبان 1395 | 01:56 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • مطالعه مقالات