تبلیغات
وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز - فرماندار جوانرود با خانواده های نابینایان دیدار کرد
با سلام ، ورود شمارا به وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز خوش آمد میگویم ..لطفا با نظرات ارزنده خود ما را در هرچه بهتر نمودن این وب سایت یاری نمائید
فرماندار جوانرود با خانواده های نابینایان دیدار کرد

فرماندار جوانرود به اتفاق مسوول بهزیستی این شهرستان به مناسبت روز جهانی نابینایان (عصای سفید) با خانواده های نابینایان دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود؛ فرماندار جوانرود در این دیدارها با تبریک روز جهانی نابینایان گفت: روز جهانی نابینایان (عصای سفید) برای ارج نهادن به روشندلان است تا سایر اقشار جامعه به نیازهای این گونه افراد توجه نمایند.
آرش لهونی از خانواده های روشندلان به خاطر توجه به فرزندان معلولشان قدردانی کرد.
رییس اداره بهزیستی شهرستان جوانرود نیز در ادامه این دیدارها با تبریک روز جهانی نابینایان گفت: این شهرستان 220 نفر نابینا دارد که از این تعداد 100نفر نابینای شدید هستند.
محمد فرزین افزود: از 220 نابینای شهرستان جوانرود 100 نفر مستمری بگیر هستند.
وی اظهار کرد: اداره بهزیستی خدماتی مانند مستمری، اشتغال و مسکن، ازدواج، کمک هزینه تحصیلی، آموزش شغلی به این افراد ارائه می دهد.
فرزین عمده ترین مشکل نابینایان را مناسب سازی عنوان کرد و خواستار رفع این مشکلات شد تا روشندلان بتوانند همانند دیگر افراد جامعه از حقوق مساوی برخودارشوند.
گفتنی است معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و مسوولان بهزیستی جوانرود از تعدادی ازخانواده های نابینایان در روستاها سرکشی کردند.تاریخ : شنبه 24 مهر 1395 | 08:38 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • مطالعه مقالات