تبلیغات
وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز - برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی جوانرود
با سلام ، ورود شمارا به وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز خوش آمد میگویم ..لطفا با نظرات ارزنده خود ما را در هرچه بهتر نمودن این وب سایت یاری نمائید
برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی جوانرودبه مناسبت هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان جوانرود در منطقه انتظامی این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، فرماندار جوانرود در این مراسم با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، به جایگاه خطیر نیروی انتظامی در برقراری امنیت و آرامش گفت: از تلاش و جدیت نیروی انتظامی در روزهای مختلف سال قدردانی کرد.
آراش لهونی افزود: امروز در سایه رهبری مدبرانه و مقتدرانه حضرت آیت الله خامنه ای، تلاش و آمادگی نیروهای نظامی و انتظامی و همکاری مردم شاهد امنیت خوبی در کشورهستیم.
وی با بیان اینکه در بیشتر کشورهای جهان شاهد جنگ و ناامنی هستیم، اظهار داشت: قدر این امنیت را باید بدانیم و برای حفظ و ارتقای آن تلاش کنیم.
فرماندار جوانرود به وظایف گسترده نیروی انتظامی در شرایط سخت و دشوار اشاره و خطاب به آنها گفت: تلاش شما حافظان نظم و امنیت عمومی در برقراری امنیت در جامعه موثر است که جای تقدیر دارد. 
لهونی اظهار داشت: قاطعیت و اجرای قانون همراه با برخورد مودبانه اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی را افزایش می دهد که رعایت این موارد از سوی نیروی انتظامی باعث رشد شاخص های امنیتی در جامعه شده است.
وی خاطرنشان کرد: با تلاش نیروهای نظامی و انتظامی، امنیتی و حمایت دستگاه قضا و همراهی خوب مردم شاهد امنیت و آرامش خوبی در شهرستان جوانرود هستیم و در سایه این امنیت بوده که پروژه هایی در حوزه عمران و آبادانی اجرا شده است.
فرمانده انتظامی جوانرود نیز گفت: الحمدالله هیچ مشکل امنیتی در این شهرستان نداریم و این نشانگر هم افزایی خوب مردم با پلیس دارد.
سرهنگ داریوش محمدی افزود: در سایه همین همکاری با مردم است که جرایم در این شهرستان کاهش داشته است و میزان کشفیات نیز در مقایسه با مدت مشابه گذشته رشد سه برابری نشان می دهد.
در پایان این مراسم از تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی، خانواده شهدا و بازنشستگان این نیرو و اداراتی که با نیروی انتظامی همکاری داشتند، تجلیل شد.


تاریخ : یکشنبه 11 مهر 1395 | 12:46 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • مطالعه مقالات