تبلیغات
وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز - دوره آموزشی فقه بازاردرجوانرود
با سلام ، ورود شمارا به وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز خوش آمد میگویم ..لطفا با نظرات ارزنده خود ما را در هرچه بهتر نمودن این وب سایت یاری نمائید
دوره آموزشی  فقه بازاردرجوانروددوره آموزشی فقه بازاراسلامی با شرکت جمعی از اصناف وبازاریان شهرستان جوانرود درمجمع امورصنفی این شهرستان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، رییس مجمع امورصنفی شهرستان جوانرودگفت: این دوره آموزشی به مناسبت هفته دفاع مقدس وبا هدف آشنایی بیشتربازاریان با احکام اسلامی درعرصه تجارت وبازاربرگزارشده است. اقبال حسینی افزود: دراین کلاس ها اصول صحیح معامله ومسائل مربوط به بازاروتجارت آموزش داده شد.
وی اظهارداشت: تاکنون سه دوره آموزشی با حضور تعدادزیادی از اصناف وبازاریان برگزارشده است.
یکی از روحانیون شهرستام جوانرودنیزبه ضرورت فقه واصول مربوط به معاملات برای فعالان این عرصه اشاره کردوگفت: قرآن برنامه کاملی برای زندگی ماست که برای هرکاری بایدبه این کتاب آسمانی رجوع کنیم.
ملا مهدی زکایی افزود: با رعایت نکات شرعی ، فردکاسب می تواندعلاوه برسود مالی ازبرکات رزق حلال بهره مندشود.
وی یادآورشد: دین اسلام فعالیتی را که در راستای تامین معیشت مومن باشد ، جهاد در راه دین معرفی کرده است که این موضوع نشان از اهمیت دادن این دین الهی به بازار کسب و کار دارد.تاریخ : یکشنبه 4 مهر 1395 | 11:26 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • مطالعه مقالات