تبلیغات
وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز - آغاز سرشماری نفوس و مسکن به صورت انترنتی
با سلام ، ورود شمارا به وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز خوش آمد میگویم ..لطفا با نظرات ارزنده خود ما را در هرچه بهتر نمودن این وب سایت یاری نمائید
سرشماری نفوس و مسکن از امروز در سراسرکشوربه صورت انترنتی آغازشدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ از امروز(سوم مهرماه) به صورت اینترنتی آغاز و تا۲۴مهرماه ادامه دارد. مردم می‌توانند با مراجعه به درگاه ملی www.sarshomari۹۵.ir اطلاعات خود را به ثبت برسانند. ضمن اینکه کد رهگیری که سامانه به آنها تحویل می‌دهد را نزد خود نگهداری کرده و در زمان مراجعه ماموران مرکز آمار، آن را تحویل دهند. سرشماری حضوری نفوس و مسکن در سال ۹۵ نیز از ۲۵ مهرماه آغاز شده و تا ۲۵ آبان‌ماه ادامه خواهد یافت و افرادی که به هر دلیلی به صورت اینترنتی در این طرح شرکت نکرده باشند، می‌توانند به پرسش‌های ماموران سرشماری پاسخ داده و اطلاعات خود را به ثبت رسانند.

مدیر اجرایی سرشماری نفوس و مسکن استان کرمانشاه با اعلام آغاز ثبت نام اینترنتی طرح سرشماری نفوس و مسکن سال 95 در استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور گفت: سرپرست خانوارها با مراجعه به سایت سرشماری می توانند اطلاعات مورد نیاز را وارد کند.
طهمورث الیاسی بختیاری با اعلام اینکه اطلاعات وارد شده به این طرح کاملا محرمانه و شخصی باقی می ماند افزود: در این طرح اطلاعاتی همچون نام، شماره ملی، جنس، تاریخ تولد، وضعیت پوشش بیمه ای و سایر اطلاعات شخصی و مسکن از افراد خواسته می شود.
رییس سازمان برنامه و بودجه استان کرمانشاه در ادامه گفت: مردم استان می توانند در صورت بروز هرگونه سوال و یا ابهام به ستادهای سرشماری نفوس و مسکن در شهرها و شهرستان ها مراجعه کنند.
الیاسی ادامه داد: در این سامانه 56 سوال در خصوص تعداد جمعیت خانواری، نوع مسکن مورد استفاده و وضعیت بیمه ای قرار داده شده که همشهریان باید به آن ها پاسخ گویند.
به گفته او افرادی که به صورت اینترنتی در سرشماری شرکت کنند اگر کد آماری 12 رقمی که دریافت می کنند را به سامانه 300 هزار ارسال کنند می توانند در قرعه کشی شرکت و صاحب جوایز نفیسی شوند.
وی گفت: با ادارت و مدارس برای ثبت نام اینترنتی از کارمندان و عوامل خود و همچنین والدین دانش آموزان هماهنگی های لازم صورت گرفته است.

** در ثبت نام اینترنتی پس از ثبت اطلاعات امکان اصلاح وجود ندارد
معاون فنی سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان کرمانشاه نیز اظهار کرد: در مرحله اول طرح که کار سرشماری به صورت اینترنتی صورت می گیرد پس از آنکه ثبت اطلاعات صورت گرفت دیگر امکان اصلاح وجود ندارد، به همین دلیل باید خانوارها دقت لازم را به عمل آورند.
جواد مصطفایی افزود: پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده یک کد آماری 12 رقمی به خانوارها از طریف پیامک ارسال می شود و آن ها باید این کد را در مرحله دوم به مامور آمارگیر تحویل دهند.


تاریخ : شنبه 3 مهر 1395 | 10:09 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • مطالعه مقالات