تبلیغات
وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز - جشنواره عاطفه ها با شعار مهردر انتظارهمدلی در جوانرود
با سلام ، ورود شمارا به وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز خوش آمد میگویم ..لطفا با نظرات ارزنده خود ما را در هرچه بهتر نمودن این وب سایت یاری نمائید
جشنواره عاطفه ها با شعار مهردر انتظارهمدلی در جوانرود

جشنواره عاطفه ها با شعارمهردرانتظارهمدلی با حضورشهسواری معاون فرماندار و جمعی از مسئوولان ، حامیان وخیرین در شهرستان جوانرودبرگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره) شهرستان جوانرودگفت: از اول شهریورماه سالجاری تاکنون بیشاز 250 میلیون ریال برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت دراین شهرستان جمع آوری شده است، که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 100 درصد رشدنشان می دهد. عزیزمراد ویسی افزود: کمکهای جمعآوری شده تا قبل آغاز سال تحصیلی توسط دواکیب بین دانش آموزان مناطق محروم وسایر روستاهای سطح شهرستان توزیع خواهدشد. وی اظهارداشت: تا قبل از آغاز سال تحصیلی نیز بیش از 220 میلیون ریال از منابع داخلی کمیته امدادامام خمینی (ره)  برای کمک به دانش آموزان  به حساب سرپرستان خانوارهای زیر پوشش واریز خواهدشد.ویسی خاطر نشان کرد: در مجموع بیش 470 میلیون ریال از منابع داخلی کمیته امدادامام خمینی (ره) وجشن عاطفه برای کمک به دانش آموزان زیر پوشش  این نهادمقدس پرداخت خواهدشد. وی یاداورشد: امروز نیز دواکیب کمک های جمع آوری شده ، را به مناطق محروم بخش کلاشی اعزام شدند. درمحل این جشنواره نیز پایگاهای نقاشی  کودکان ، غرفه خودکفایی وغرفه فرهنگی به نمایش گذاشته شده است.


تاریخ : یکشنبه 28 شهریور 1395 | 11:10 ق.ظ | نویسنده : m d | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • مطالعه مقالات