تبلیغات
وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز - دولت تدبیر وامید منشا خدمات ودستاوردهای بزرگی در کشوربوده است
با سلام ، ورود شمارا به وب سایت جـــــــــــوانــــــرود نیوز خوش آمد میگویم ..لطفا با نظرات ارزنده خود ما را در هرچه بهتر نمودن این وب سایت یاری نمائید
دولت تدبیر وامید منشا خدمات ودستاوردهای بزرگی در کشوربوده استمدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گرشگری  استان کرمانشاه گفت: دولت تدبیروامید منشا خدمات ودستاوردهای بزرگی در کشوربوده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ،  جلیل بالایی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه جوانرودبا تشریح ستاوردهای دولت افزود: دولت تدبیر وامید در شرایطی زمام امور درکشوررا بدست گرفت که مشکلات اساسی برکشورحاکم بود. وی تورم ومشکلات اقتصادی ، اسلام هراسی وایران هراسی وغیره را ازجمله این مشکلات وگرفتاریها قبل از دولت یازدهم عنوان کرد. بالایی اظهارداشت : دولت یازدهم از همان ابتدا برای گذر از این مسیر سخت آستین بالا زده و در جهت رهایی از شرایط  حاکم اقدامات اسای خودرا شروع کرد وشرایط را به نفع کشور مملکت تغییرداد. وی بازگرداندن ارامش وامید ونشاط به جامعه ،مهارتوم لجام گسیخته، طرح تحول نظام سلامت ، تنش زدایی وتغییر نوع نگاه دنیا به کشور ونظام جمهوری اسلامی را ازجمله دستاوردهای دولت تدبیر وامید ذکرکرد.مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی وگردشگری در ادامه به سفر پرخیر وبرکت مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری دولت تدبیر وامید به استان کرمانشاه اشاره وخاطرنشان کرد: سفر مقام معظم رهبری ومتعاقب آن سفر ریاست جمهوری وهیئت دولت تدبیر وامید در یک ماه گذشته به استان کرمانشاه منشا برکات ودستاوردهای بسیاربزرگی برای این استان به همراه داشته که نتیجه این برکات را روز به روز بیشترنمایان می شود. بالایی  در ادامه به مزیت ها وپتانسیل های گردشگری شهرستان جوانروداشاره کرد وگفت: شهرستان جوانرودمزیتی به جز نجارت وگرشگری ندارد که باید تقویت شود. وی یاداورشد: این ظرفیت ها می تواندفرصت های خوبی در حوزه اشتغال واقتصاد برای این شهرستان داشته باشد.


تاریخ : جمعه 5 شهریور 1395 | 05:41 ب.ظ | نویسنده : m d | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • مطالعه مقالات